Приврзок за приврзоци за чанта Pandora Moments среден
Приврзок за приврзоци за чанта Pandora Moments среден
Приврзок за приврзоци за чанта Pandora Moments среден
Приврзок за приврзоци за чанта Pandora Moments среден
Приврзок за приврзоци за чанта Pandora Moments среден
Приврзок за приврзоци за чанта Pandora Moments среден
Приврзок за приврзоци за чанта Pandora Moments среден
Приврзок за приврзоци за чанта Pandora Moments среден

Приврзок за приврзоци за чанта Pandora Moments среден

Шифра на артикал: 399571C00
Barkod: 5700302939002

Персонализирај ја твојата торба со Pandora Moments приврзокот за приврзоци со средна големина. Рачно доработен од сребро, овој приврзок за торба има голем лобстер затворач и алки со препознатливата Pandora змиска текстура. На овој приврзок може да се додадат најмногу пет приврзоци, висечки приврзоци или приврзоци за ѓердан. Збогати го твојот стил и украси ја својата торба со модерниот приврзок за приврзоци на кој ќе ги носиш приврзоците кои зборуваат за тебе и кажуваат која си.

0 MKD
2.828 MKD
2.828 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Персонализирај ја твојата торба со Pandora Moments приврзокот за приврзоци со средна големина. Рачно доработен од сребро, овој приврзок за торба има голем лобстер затворач и алки со препознатливата Pandora змиска текстура. На овој приврзок може да се додадат најмногу пет приврзоци, висечки приврзоци или приврзоци за ѓердан. Збогати го твојот стил и украси ја својата торба со модерниот приврзок за приврзоци на кој ќе ги носиш приврзоците кои зборуваат за тебе и кажуваат која си.

Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за клучеви
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изрази ја твојата љубов кон природата со нашиот прв привезок од растителна основа, без ...
2.470 MKD
Sačuvano u omiljne
Персонализирај ја твојата чанта со мал приврзок Pandora Moments за приврзок за чанти во...
4.940 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку сјај на твојата чанта, чантичка или ранец со приврзок Pandora Moments Smal...
7.085 MKD
Sačuvano u omiljne
Избери модерна асиметрија и приврзокот за приврзоци Pandora Moments срце. Овој приврзок...
1.788 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи ги твоите секојдневни клучеви на поинаков начин со приврзокот за клучеви Pandora M...
3.510 MKD
Sačuvano u omiljne
Персонализирај ја својата торба со малиот Pandora Moments приврзок за приврзоци за торб...
4.940 MKD