Приврзок за клучеви Pandora Moments,текстилен без кожа
Приврзок за клучеви Pandora Moments,текстилен без кожа
Приврзок за клучеви Pandora Moments,текстилен без кожа
Приврзок за клучеви Pandora Moments,текстилен без кожа
Приврзок за клучеви Pandora Moments,текстилен без кожа
Приврзок за клучеви Pandora Moments,текстилен без кожа

Приврзок за клучеви Pandora Moments,текстилен без кожа

Шифра на артикал: 392260C01
Barkod: 5700302997651
Изрази ја твојата љубов кон природата со нашиот прв привезок од растителна основа, без кожа. Овој разновиден држач за приврзок се одликува со јаже направено од материјал без кожа, прикачен на сребрен приврзок Pandora O и отворен приклучок. Стави до три приврзоци или приврзоци за приврзокот Pandora O и покажи дека ги носиш твоите одлуки во согласност со заштитата на планетата.
0 MKD
2.470 MKD
2.470 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Изрази ја твојата љубов кон природата со нашиот прв привезок од растителна основа, без кожа. Овој разновиден држач за приврзок се одликува со јаже направено од материјал без кожа, прикачен на сребрен приврзок Pandora O и отворен приклучок. Стави до три приврзоци или приврзоци за приврзокот Pandora O и покажи дека ги носиш твоите одлуки во согласност со заштитата на планетата.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за клучеви
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Текстилни/синтетички влакна
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Персонализирај ја твојата чанта со мал приврзок Pandora Moments за приврзок за чанти во...
4.940 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку сјај на твојата чанта, чантичка или ранец со приврзок Pandora Moments Smal...
7.085 MKD
Sačuvano u omiljne
Персонализирај ја твојата торба со Pandora Moments приврзокот за приврзоци со средна го...
2.828 MKD
Sačuvano u omiljne
Избери модерна асиметрија и приврзокот за приврзоци Pandora Moments срце. Овој приврзок...
1.788 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи ги твоите секојдневни клучеви на поинаков начин со приврзокот за клучеви Pandora M...
3.510 MKD
Sačuvano u omiljne
Персонализирај ја својата торба со малиот Pandora Moments приврзок за приврзоци за торб...
4.940 MKD