Приврзок за приврзоци за чанта во облик на срце Pandora Moments, мал
Приврзок за приврзоци за чанта во облик на срце Pandora Moments, мал
Приврзок за приврзоци за чанта во облик на срце Pandora Moments, мал
Приврзок за приврзоци за чанта во облик на срце Pandora Moments, мал
Приврзок за приврзоци за чанта во облик на срце Pandora Moments, мал
Приврзок за приврзоци за чанта во облик на срце Pandora Moments, мал

Приврзок за приврзоци за чанта во облик на срце Pandora Moments, мал

Шифра на артикал: 392238C00
Barkod: 5700302997675
Персонализирај ја твојата чанта со мал приврзок Pandora Moments за приврзок за чанти во форма на срце. Сребреното парче има приврзок во форма на срце и диск на кој може да се изгравира твојата лична порака. Стилизирај ја со најмногу три твои омилени приврзоци, привезоци за ѓердани и твојата чанта ќе стане дел од твојата приказна.
0 MKD
4.940 MKD
4.940 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Персонализирај ја твојата чанта со мал приврзок Pandora Moments за приврзок за чанти во форма на срце. Сребреното парче има приврзок во форма на срце и диск на кој може да се изгравира твојата лична порака. Стилизирај ја со најмногу три твои омилени приврзоци, привезоци за ѓердани и твојата чанта ќе стане дел од твојата приказна.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за клучеви
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изрази ја твојата љубов кон природата со нашиот прв привезок од растителна основа, без ...
2.470 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку сјај на твојата чанта, чантичка или ранец со приврзок Pandora Moments Smal...
7.085 MKD
Sačuvano u omiljne
Персонализирај ја твојата торба со Pandora Moments приврзокот за приврзоци со средна го...
2.828 MKD
Sačuvano u omiljne
Избери модерна асиметрија и приврзокот за приврзоци Pandora Moments срце. Овој приврзок...
1.788 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи ги твоите секојдневни клучеви на поинаков начин со приврзокот за клучеви Pandora M...
3.510 MKD
Sačuvano u omiljne
Персонализирај ја својата торба со малиот Pandora Moments приврзок за приврзоци за торб...
4.940 MKD