Носач за приврзоци за чанта Pandora Moments, мал
Носач за приврзоци за чанта Pandora Moments, мал
Носач за приврзоци за чанта Pandora Moments, мал
Носач за приврзоци за чанта Pandora Moments, мал
Носач за приврзоци за чанта Pandora Moments, мал
Носач за приврзоци за чанта Pandora Moments, мал

Носач за приврзоци за чанта Pandora Moments, мал

Шифра на артикал: 362237C00
Barkod: 5700302997668
Додади малку сјај на твојата чанта, чантичка или ранец со приврзок Pandora Moments Small Charm. Рачно доработен од 14k позлата, овој популарен држач за приврзок има мал приврзок Pandora O. Рамниот диск на затворачот може да биде изгравиран со твоја лична порака. Стилизирај ја со најмногу три твои омилени приврзоци, привезоци за ѓердани и твојата чанта ќе стане дел од твојата приказна.
0 MKD
7.085 MKD
7.085 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додади малку сјај на твојата чанта, чантичка или ранец со приврзок Pandora Moments Small Charm. Рачно доработен од 14k позлата, овој популарен држач за приврзок има мал приврзок Pandora O. Рамниот диск на затворачот може да биде изгравиран со твоја лична порака. Стилизирај ја со најмногу три твои омилени приврзоци, привезоци за ѓердани и твојата чанта ќе стане дел од твојата приказна.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за клучеви
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изрази ја твојата љубов кон природата со нашиот прв привезок од растителна основа, без ...
2.470 MKD
Sačuvano u omiljne
Персонализирај ја твојата чанта со мал приврзок Pandora Moments за приврзок за чанти во...
4.940 MKD
Sačuvano u omiljne
Персонализирај ја твојата торба со Pandora Moments приврзокот за приврзоци со средна го...
2.828 MKD
Sačuvano u omiljne
Избери модерна асиметрија и приврзокот за приврзоци Pandora Moments срце. Овој приврзок...
1.788 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи ги твоите секојдневни клучеви на поинаков начин со приврзокот за клучеви Pandora M...
3.510 MKD
Sačuvano u omiljne
Персонализирај ја својата торба со малиот Pandora Moments приврзок за приврзоци за торб...
4.940 MKD