Приврзок Marvel Scarlet Witch
Приврзок Marvel Scarlet Witch
Приврзок Marvel Scarlet Witch
Приврзок Marvel Scarlet Witch
Приврзок Marvel Scarlet Witch
Приврзок Marvel Scarlet Witch

Приврзок Marvel Scarlet Witch

Шифра на артикал: 792763C01
Barkod: 5700303059228
Повикај ја хаосната магија на Scarlet Witch со приврзок на MARVEL. Инспирирана од изгледот на заштитниот знак на иконскиот лик, приврзокотт ја отсликува како ја носи нејзината икона на главата исполнета со рачно насликана црвен емајл. Таа е прикажана средна акција со раширени раце и има црвен камен поставен во секоја од нејзините дланки. Остатокот од нејзиниот аутфит е обоен со емајл, заедно со нејзината наметка, која се одликува со посебен слој на градиентна проѕирна емајл што оди од црвена до цереза. Додади ја во твојот тим на легенди на MARVEL или подари ја на обожавателите на MARVEL во вашиот живот.
0 MKD
4.680 MKD
4.680 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Повикај ја хаосната магија на Scarlet Witch со приврзок на MARVEL. Инспирирана од изгледот на заштитниот знак на иконскиот лик, приврзокотт ја отсликува како ја носи нејзината икона на главата исполнета со рачно насликана црвен емајл. Таа е прикажана средна акција со раширени раце и има црвен камен поставен во секоја од нејзините дланки. Остатокот од нејзиниот аутфит е обоен со емајл, заедно со нејзината наметка, која се одликува со посебен слој на градиентна проѕирна емајл што оди од црвена до цереза. Додади ја во твојот тим на легенди на MARVEL или подари ја на обожавателите на MARVEL во вашиот живот.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Marvel колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793360C01
Оддај почест на храбриот и шашавиот лик со приврзок Marvel Deadpool. Deadpool на Marvel...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793359C01
Оддај почест на жесток и култен лик со приврзок Marvel Wolverine. Wolverine на Marvel е...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793129C01
Држи се за својот херој со приврзокот Marvel The Avengers Captain America. Изработен о...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Повикај го мултиверзумот со Doctor Strange и MARVEL Doctor Strange Agamotto Eye Dangle ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792565C01
Прослави ги пријателствата низ галаксијата со нашите Marvel Guardians of the Galaxy Rac...
1.658 MKD
Заштеда 50%
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792562C01
Изработен од сребро, Star-Lord е украсен со рачно нанесен емајл кој ги истакнува слушал...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792564C01
Внеси малку фанк во светот со нашиот висечки приврзок Marvel Guardians of the Galaxy. С...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792554C01
Goot што се ниша во саксија е изработена од сребро, има кафеави кристали кои се рачно в...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792563C01
Нашиот приврзок Marvel Guardians of the Galaxy Rocket Raccoon. Успешен пилот и стрелец,...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792352C01
Дали би биле доволно брзи за да сликате Спајдермен кој ползи на ѕид и се ниша на пајако...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792350C01
Летнете над хоризонтот на градот исто како Спајдермен со нашиот нов привезок за суперхе...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Спомна некој Спајдермен? Носи го твојот омилен суперхерој на приврзоци со нашиот нов ви...
4.680 MKD