Game of Thrones приврзок Murano стакло Ледени и огнени змејови
Game of Thrones приврзок Murano стакло Ледени и огнени змејови
Game of Thrones приврзок Murano стакло Ледени и огнени змејови
Game of Thrones приврзок Murano стакло Ледени и огнени змејови
Game of Thrones приврзок Murano стакло Ледени и огнени змејови
Game of Thrones приврзок Murano стакло Ледени и огнени змејови
Game of Thrones приврзок Murano стакло Ледени и огнени змејови
Game of Thrones приврзок Murano стакло Ледени и огнени змејови
Game of Thrones приврзок Murano стакло Ледени и огнени змејови
Game of Thrones приврзок Murano стакло Ледени и огнени змејови

Game of Thrones приврзок Murano стакло Ледени и огнени змејови

Шифра на артикал: 792966C00
Barkod: 5700303075648
Претставувај го твоето кралство кога го носиш приврзокот со двојна Murano стакло на „Игра на тронови“ од мраз и огнени змејови. Направен од црвено и сино Murano стакло кое беспрекорно се спојува во средината, овој приврзок на змеј има сребрено јадро кое прикажува змејови со глави, лушпести тела и опашки. За обожавателите на „Игра на тронови“ кои сакаат да ја носат својата фандом со суптилна софистицираност, овој приврзок од Murano стакло е задолжителен.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Претставувај го твоето кралство кога го носиш приврзокот со двојна Murano стакло на „Игра на тронови“ од мраз и огнени змејови. Направен од црвено и сино Murano стакло кое беспрекорно се спојува во средината, овој приврзок на змеј има сребрено јадро кое прикажува змејови со глави, лушпести тела и опашки. За обожавателите на „Игра на тронови“ кои сакаат да ја носат својата фандом со суптилна софистицираност, овој приврзок од Murano стакло е задолжителен.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Game of Thrones колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Стакло
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793141C01
Слушни го рикањето со нашиот привезок Dragon од колекцијата Game of Thrones. Изработен ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793138C01
Зимата доаѓа со приврзокот White Walker од колекцијата Game of Thrones. Изработен од ср...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 793137C01
Покажи во која куќа припаѓаш со нашиот приврзок Jon Snow од колекцијата Game of Throne...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792965C01
Откриј ja амајлијата од освоеното кралство со „Игра на тронови“ приврзок на железниот п...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792963C01
Носи симбол на лојалност и заштита со Game of Thrones Ghost Direwolf Charm. Инспириран ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792962C01
Носи симбол на туѓиот потенцијал соприврзокот на „Игра на тронови“ со блескави змејски ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 792961C01
Носи симбол на жестока храброст соприврзокот Daenerys од Игра на тронови. Обликуван как...
4.680 MKD