Приврзок за приврзоци за чанта Pandora Moments среден
Приврзок за приврзоци за чанта Pandora Moments среден
Приврзок за приврзоци за чанта Pandora Moments среден
Приврзок за приврзоци за чанта Pandora Moments среден
Приврзок за приврзоци за чанта Pandora Moments среден
Приврзок за приврзоци за чанта Pandora Moments среден

Приврзок за приврзоци за чанта Pandora Moments среден

Шифра на артикал: 399571C00
Barkod: 5700302939002

Персонализирај ја твојата торба со Pandora Moments приврзокот за приврзоци со средна големина. Рачно доработен од сребро, овој приврзок за торба има голем лобстер затворач и алки со препознатливата Pandora змиска текстура. На овој приврзок може да се додадат најмногу пет приврзоци, висечки приврзоци или приврзоци за ѓердан. Збогати го твојот стил и украси ја својата торба со модерниот приврзок за приврзоци на кој ќе ги носиш приврзоците кои зборуваат за тебе и кажуваат која си.

0 МКД
5.655 МКД
5.655 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за клучеви
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро

Персонализирај ја твојата торба со Pandora Moments приврзокот за приврзоци со средна големина. Рачно доработен од сребро, овој приврзок за торба има голем лобстер затворач и алки со препознатливата Pandora змиска текстура. На овој приврзок може да се додадат најмногу пет приврзоци, висечки приврзоци или приврзоци за ѓердан. Збогати го твојот стил и украси ја својата торба со модерниот приврзок за приврзоци на кој ќе ги носиш приврзоците кои зборуваат за тебе и кажуваат која си.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Избери модерна асиметрија и приврзокот за приврзоци Pandora Moments срце. Овој приврзок...
3.575 МКД
Sačuvano u omiljne
Носи ги твоите секојдневни клучеви на поинаков начин со приврзокот за клучеви Pandora M...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Персонализирај ја својата торба со малиот Pandora Moments приврзок за приврзоци за торб...
4.940 МКД