Медаљон Pandora ME Тарот карта
Медаљон Pandora ME Тарот карта
Медаљон Pandora ME Тарот карта
Медаљон Pandora ME Тарот карта
Медаљон Pandora ME Тарот карта
Медаљон Pandora ME Тарот карта

Медаљон Pandora ME Тарот карта

Шифра на артикал: 792807C01
Barkod: 5700303061429.00
Среќата е во картите со Pandora ME медаљон тарот locket. Ова сребрено парче, кое воведува нова правоаголна форма во колекцијата, е став на Pandora ME за светот на таротот. Декориран со потковица, детелина и око, медалјонот има уникатен мотив што нема да го најдете во традиционалните палуби. Поставено исправено, гарантира дека секогаш ќе имате среќна картичка во ракавот или на синџирите со врски. Носете го на нараквици, ѓердани, алки и шарм Pandora ME.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Среќата е во картите со Pandora ME медаљон тарот locket. Ова сребрено парче, кое воведува нова правоаголна форма во колекцијата, е став на Pandora ME за светот на таротот. Декориран со потковица, детелина и око, медалјонот има уникатен мотив што нема да го најдете во традиционалните палуби. Поставено исправено, гарантира дека секогаш ќе имате среќна картичка во ракавот или на синџирите со врски. Носете го на нараквици, ѓердани, алки и шарм Pandora ME.
Карактеристика Вредност
Категорија Медалјони
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Медалјони 793372C01
Одржувај ги добрите вибрации со Pandora ME медалјонот урокливо око. Овој приврзок од ст...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793371C01
Pandora ME оверсајз медалјонот Крилја ќе му помогне на твоето расположение и на твојот ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793367C01
Со Pandora ME медалјонот Бесконечност, можностите се бескрајни. Дискот од чисто сребро ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 763368C01
Збогати го својот изглед и својата вибрација со Pandora ME медалјонот Виножито. Изработ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 763366C01
Носи го симболот на возбудување со Pandora ME медалјон Седефеста пеперутка. Медалјонот ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793104C01
Создади своја среќа со среќниот приврзок Pandora ME Locket во сребро. Овој модерен прив...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793078C01
Верувај ѝ на твојата интуиција Pandora ME Избери медалјон со приврзок. Овој сребрен при...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 783080C01
Зрачете со љубов со привезокот со Срца Pandora ME со 14к розе позлата. Овој модерен при...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 783063C01
Најди ја твојата среќа со приврзокот Pandora ME Locket Helm of Fortune во 14k розе позл...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 783036C01
Сите очи ќе бидат вперени во тебе кога ќе го носиш приврзокот Pandora ME Sparkling Eyes...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 763047C01
Манифестирај ја сопствената среќа кога го носиш приврзокот Pandora ME Lucky Horseshoe M...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 763034C01
Имај среќа со приврзокот медалјон од детелина со четири листа Pandora ME Heart. Со чети...
3.315 MKD