Pandora ME Медалјон благодарност
Pandora ME Медалјон благодарност
Pandora ME Медалјон благодарност
Pandora ME Медалјон благодарност
Pandora ME Медалјон благодарност
Pandora ME Медалјон благодарност
Pandora ME Медалјон благодарност
Pandora ME Медалјон благодарност
Pandora ME Медалјон благодарност
Pandora ME Медалјон благодарност

Pandora ME Медалјон благодарност

Шифра на артикал: 793046C01
Barkod: 5700303084114
Не е ништо друго освен добри вибрации кога го носиш приврзокот Pandora ME Gratitude спирален медалјон. Овој спирален приврзок во сребрена сребрена боја има блескави камења и сложени елементи на дизајнот, вклучувајќи преглед во облик на призма, исечени детали и врежана линија која гласи „Благодарен сум за се што сум, благодарен сум за моќта во мене“. Стилирај го овој спирален медалјон на твојата омилена карика што може да се отвори како симбол и прослава на самосвеста, љубовта кон себе и самоизразувањето. Компатибилен со Pandora ME и Pandora Moments.
0 MKD
2.275 MKD
2.275 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Не е ништо друго освен добри вибрации кога го носиш приврзокот Pandora ME Gratitude спирален медалјон. Овој спирален приврзок во сребрена сребрена боја има блескави камења и сложени елементи на дизајнот, вклучувајќи преглед во облик на призма, исечени детали и врежана линија која гласи „Благодарен сум за се што сум, благодарен сум за моќта во мене“. Стилирај го овој спирален медалјон на твојата омилена карика што може да се отвори како симбол и прослава на самосвеста, љубовта кон себе и самоизразувањето. Компатибилен со Pandora ME и Pandora Moments.
Карактеристика Вредност
Категорија Медалјони
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Медалјони 783036C01
Сите очи ќе бидат вперени во тебе кога ќе го носиш приврзокот Pandora ME Sparkling Eyes...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 763047C01
Манифестирај ја сопствената среќа кога го носиш приврзокот Pandora ME Lucky Horseshoe M...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 763034C01
Имај среќа со приврзокот медалјон од детелина со четири листа Pandora ME Heart. Со чети...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793038C01
Прифати го твојот сончев знак кога ќе го носиш приврзокот медалјон со зодијачни тркала...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 763039C01
Биди целосно светол и без сенка кога го носиш приврзокот Pandora ME Power of the Light ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 793040C01
Почувствувај ја космичката љубов со Pandora ME Galaxy Heart Medallion Charm. Едната стр...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 792807C01
Среќата е во картите со Pandora ME медаљон тарот locket. Ова сребрено парче, кое вовед...
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 782806C01
Покажи ги твоите намери со стил со нашиот Pandora ME Lunar Me Locket. Украсен со лабора...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 762810C01
Внеси живост во твоите комбинации со медалјонот Pandora ME Chakra. 14k позлата има трка...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 792693C01
Оди на твојот пат со нашиот медаљон Pandora ME Compass. Изработен од сребро, овој рачно...
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 782696C01
Покажи хармонија, рамнотежа и бескрајна љубов со нашиот медалјонот Pandora ME Infinity ...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 762691C01
Одржувај ја позитивноста и љубовта со нашиот медалјонот Pandora ME Heart and Rays. Овој...
3.185 MKD