Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои
Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои
Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои
Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои
Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои
Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои
Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои
Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои

Висечки приврзок Клуч, катанец и срце со различни бои

Шифра на артикал: 782510C00
Barkod: 5700303022765
Отклучи ја љубовта спрема себе си со нашиот висечки приврзок клуч и лизгачко срце со различна боја. На клучот со 14к розе позлата се истакнува сребрено срце кое се лизга долж вратот на клучот украсен со вдлабнатини и забци кои изгледаат како вистински. Приврзокот е закачен за изрежаото срце на врвот на клучот. Изгравираната порака "The key to happiness" е охрабрувачки потсетник дека треба да бидеме среќни секој ден.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Отклучи ја љубовта спрема себе си со нашиот висечки приврзок клуч и лизгачко срце со различна боја. На клучот со 14к розе позлата се истакнува сребрено срце кое се лизга долж вратот на клучот украсен со вдлабнатини и забци кои изгледаат како вистински. Приврзокот е закачен за изрежаото срце на врвот на клучот. Изгравираната порака "The key to happiness" е охрабрувачки потсетник дека треба да бидеме среќни секој ден.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Љубов
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Отклучи ја тајната љубовна порака со двобојниот привезок со катанец со ротирачко срце. ...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека бијат камбаните за среќната двојка! Висечки двоен привезок Свадбените ѕвона во две...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Прославете ги генерациите на љубовта со двобојниот делив семеен привезок, со три дела о...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Подарете накит за мама кој секогаш ќе биде совршен за вас, таква каква што е таа. Двоен...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Заклучи ја љубовта со нашиот висечки клуч, катанец и срце со различни бои. Зборовите "T...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи срце на дланка со нашиот висечки привезок Срце кое зрачи со различни бои. Овој при...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволете ѕвездите да ве водат со овој романтичен привезок од 14k розе позлато, со ком...
4.680 MKD