Мини висечки приврзок Pandora ME полумецечина
Мини висечки приврзок Pandora ME полумецечина
Мини висечки приврзок Pandora ME полумецечина
Мини висечки приврзок Pandora ME полумецечина
Мини висечки приврзок Pandora ME полумецечина
Мини висечки приврзок Pandora ME полумецечина
Мини висечки приврзок Pandora ME полумецечина
Мини висечки приврзок Pandora ME полумецечина
Мини висечки приврзок Pandora ME полумецечина
Мини висечки приврзок Pandora ME полумецечина

Мини висечки приврзок Pandora ME полумецечина

Шифра на артикал: 762692C01
Barkod: 5700303046952.00
Почувствувај ја моќта што ви ја дава мини приврзокот Pandora ME Crescent. Завршен во мазно 14 k позлата, овој мини привезок се одликува со превртена полумесечина и блескав кружен брилијантен исечен камен во центарот. Кариката е дизајнирана да се комбинира со конектори за стилизирање Pandora ME кои се отвораат и се закопчуваат. Симбол на заштита, креативност и женска сила, чувајте го ова парче и носете го со други инспиративни парчиња за стил полн со позитивна енергија.
0 MKD
2.405 MKD
2.405 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
 • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Почувствувај ја моќта што ви ја дава мини приврзокот Pandora ME Crescent. Завршен во мазно 14 k позлата, овој мини привезок се одликува со превртена полумесечина и блескав кружен брилијантен исечен камен во центарот. Кариката е дизајнирана да се комбинира со конектори за стилизирање Pandora ME кои се отвораат и се закопчуваат. Симбол на заштита, креативност и женска сила, чувајте го ова парче и носете го со други инспиративни парчиња за стил полн со позитивна енергија.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Биди единствен со мини висечки приврзок со слатководни бисери со третирана Pandora ME. ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи твоето духовно животно да стане дел од твојот стил со нашиот мини привезок од с...
1.138 MKD
Sačuvano u omiljne
Биди нежна како лист со нашите мини висечки приврзоци Pandora ME во романтична розе бо...
1.950 MKD