Мини висечки приврзок Pandora ME слон
Мини висечки приврзок Pandora ME слон
Мини висечки приврзок Pandora ME слон
Мини висечки приврзок Pandora ME слон
Мини висечки приврзок Pandora ME слон
Мини висечки приврзок Pandora ME слон

Мини висечки приврзок Pandora ME слон

Шифра на артикал: 762809C01
Barkod: 5700303061405.00
Дозволи твоето духовно животно да стане дел од твојот стил со нашиот мини привезок од слон Pandora ME. Ова парче од 14 к позлата содржи подигнат детал од багажникот и едно око украсено со зелен синтетички кристал, како и едно уво што е украсено со микромонисти. Носете го за да ве потсети дека среќата секогаш ве чека зад аголот. Носете го на белегзии, ѓердани,обетки алки и приврзоци Pandora ME.
0 MKD
1.138 MKD
1.138 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Дозволи твоето духовно животно да стане дел од твојот стил со нашиот мини привезок од слон Pandora ME. Ова парче од 14 к позлата содржи подигнат детал од багажникот и едно око украсено со зелен синтетички кристал, како и едно уво што е украсено со микромонисти. Носете го за да ве потсети дека среќата секогаш ве чека зад аголот. Носете го на белегзии, ѓердани,обетки алки и приврзоци Pandora ME.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Биди единствен со мини висечки приврзок со слатководни бисери со третирана Pandora ME. ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Почувствувај ја моќта што ви ја дава мини приврзокот Pandora ME Crescent. Завршен во ма...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Биди нежна како лист со нашите мини висечки приврзоци Pandora ME во романтична розе бо...
1.950 MKD