Pandora ME Мини висечки приврзок
Pandora ME Мини висечки приврзок
Pandora ME Мини висечки приврзок
Pandora ME Мини висечки приврзок
Pandora ME Мини висечки приврзок
Pandora ME Мини висечки приврзок
Pandora ME Мини висечки приврзок
Pandora ME Мини висечки приврзок
Pandora ME Мини висечки приврзок
Pandora ME Мини висечки приврзок

Pandora ME Мини висечки приврзок

Шифра на артикал: 763035C01
Barkod: 5700303083971
Биди единствен со мини висечки приврзок со слатководни бисери со третирана Pandora ME. Овој мини приврзок инспириран од сонцето од 14 к позлата се фокусира на третиран слатководен култивиран бисер опкружен со зраци во облик на пирамида. На задната страна има куполо метално сонце и жлебови детали. На ист начин како што вистинското сонце на сите ни дава топлина и енергија, овој сончев приврзок ќе биде симбол на живот, светлина и обновување за вас кога и да го носите. Компатибилен со Pandora ME и Pandora Moments.
0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Биди единствен со мини висечки приврзок со слатководни бисери со третирана Pandora ME. Овој мини приврзок инспириран од сонцето од 14 к позлата се фокусира на третиран слатководен култивиран бисер опкружен со зраци во облик на пирамида. На задната страна има куполо метално сонце и жлебови детали. На ист начин како што вистинското сонце на сите ни дава топлина и енергија, овој сончев приврзок ќе биде симбол на живот, светлина и обновување за вас кога и да го носите. Компатибилен со Pandora ME и Pandora Moments.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Бисер

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Спои ја елеганцијата и острината со Pandora ME мини висечки приврзок Седефеста змија. З...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Пронајди ја својата предност кога го носиш Pandora ME мини висечкиот приврзок Заб од ај...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Да се остане приземен никогаш не изгледало така елегантно како со Pandora ME мини висеч...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Почувствувај ја моќта што ви ја дава мини приврзокот Pandora ME Crescent. Завршен во ма...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Биди нежна како лист со нашите мини висечки приврзоци Pandora ME во романтична розе бо...
1.950 MKD