Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Disney, Висечки Приврзок Магичната Ламба на Аладин

Disney, Висечки Приврзок Магичната Ламба на Аладин

Шифра на артикал: 768038CZ
Barkod: 5700302776461
Протријте ја магичната ламба која е инспирирана од приказната за Аладин, и солобоедете ја магијата на Вашиот стил. Направена од уникатен бленд на метали позлатен со 18 каратна ползата, ова парче накит е украсено со малечки кубни циркони.Подигнете го капачето на ламбата за да го откриете прекрасниот зелен емајл кој се наоѓа во внатрешноста на ламбата. Носете го на Вашата алка како постојан потсетник дека не е секогаш битна надворешноста, туку она што се наоѓа внатре.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Протријте ја магичната ламба која е инспирирана од приказната за Аладин, и солобоедете ја магијата на Вашиот стил. Направена од уникатен бленд на метали позлатен со 18 каратна ползата, ова парче накит е украсено со малечки кубни циркони.Подигнете го капачето на ламбата за да го откриете прекрасниот зелен емајл кој се наоѓа во внатрешноста на ламбата. Носете го на Вашата алка како постојан потсетник дека не е секогаш битна надворешноста, туку она што се наоѓа внатре.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Емајл
Камења Циркон
Trenutno nema komentara