Висечки Disney приврзок , Палатата на Аграба

Висечки Disney приврзок , Палатата на Аграба

Шифра на артикал: 768040CZ
Barkod: 5700302776478
Додадете величествен изглед на Вашата алка или интересно синџирче со ова 18 каратно позлатено висечко приврзоче, со форма на Султановата палата во Аграба, домот на принцезата Јасмин во приказната за Аладин. Украсен е со сјајно камче од двете страни на приврзокот.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Камења Циркон
Колекција Disney колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал Shine
Метал дополнителен опис Shine
Додадете величествен изглед на Вашата алка или интересно синџирче со ова 18 каратно позлатено висечко приврзоче, со форма на Султановата палата во Аграба, домот на принцезата Јасмин во приказната за Аладин. Украсен е со сјајно камче од двете страни на приврзокот.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Прославете ја силата на љубовта со висечкиот приврзок Панделка и љубовно срце. Парчето ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Посакајте ѝ среќни празници на саканата личност со висечкиот приврзок Божиќна имела. Ра...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Докажете дека Вашата љубов нема граници со висечкиот приврзок Сино ноќно небо, полумесе...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Одадете му чест на ноќното небо со висечкиот приврзок Заспиена месечина и ѕвезди. Рачно...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Дочекајте ги празниците со висечкиот приврзок Светкава снегулка во круг. Рачно доработе...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
2.925 МКД
string(0) ""
string(0) ""