Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина
Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина
Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина
Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина
Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина
Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина
Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина
Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина

Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина

Шифра на артикал: 793364C01
Barkod: 5700303126227
Одбери Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина како симбол за убавина и моќ. Светкавото камче во облик на месечина се наоѓа во кошница од чисто сребро, којашто исто така ги содржи деталите како што се изрежената галерија на едната страна и изрезот во облик на полумесечина на позадината. Како репрезентација на едната од најневеројатните фази на месечината што предизвикуваат стравопочит, овој приврзок на полумесечина има бескрајно симболично значење, од божествената женственост до невидливите космички сили.
0 MKD
1.950 MKD
1.950 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Одбери Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина како симбол за убавина и моќ. Светкавото камче во облик на месечина се наоѓа во кошница од чисто сребро, којашто исто така ги содржи деталите како што се изрежената галерија на едната страна и изрезот во облик на полумесечина на позадината. Како репрезентација на едната од најневеројатните фази на месечината што предизвикуваат стравопочит, овој приврзок на полумесечина има бескрајно симболично значење, од божествената женственост до невидливите космички сили.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога го носиш Pandora ME мини висечкиот приврзок Зелена чакра во о...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Најди го совршениот пар Pandora ME Heart Hole Keyhole. Овој сребрен приврзок се одликув...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Пронајдете го вашиот натпревар за Pandora ME Mini Pendant Key. Овој сребрен привезок со...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога го носиш приврзокот Pandora ME Black Chakra Heart Mini Dangle...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Pandora ME Mini Pendant светкав јин и јанг покажува дека спротивностите се привлекуваат...
1.690 MKD