Мини висечки приврзок   изработен од сребро со проѕирни циркони и црн емајл
Мини висечки приврзок   изработен од сребро со проѕирни циркони и црн емајл
Мини висечки приврзок   изработен од сребро со проѕирни циркони и црн емајл
Мини висечки приврзок   изработен од сребро со проѕирни циркони и црн емајл
Мини висечки приврзок   изработен од сребро со проѕирни циркони и црн емајл
Мини висечки приврзок   изработен од сребро со проѕирни циркони и црн емајл
Мини висечки приврзок   изработен од сребро со проѕирни циркони и црн емајл
Мини висечки приврзок   изработен од сребро со проѕирни циркони и црн емајл

Мини висечки приврзок изработен од сребро со проѕирни циркони и црн емајл

Шифра на артикал: 793086C01
Barkod: 5700303092799

Најди го совршениот пар Pandora ME Heart Hole Keyhole. Овој сребрен приврзок се одликува со проѕирна кубна циркони во облик на срце со мотив за клучалката во црн емајл, инспириран од симболиката на уметноста за тетоважи. Зад каменот има рез во форма на срце за да свети светлината. Спој го со мини приврзокот Pandora ME за да ги симболизираат оние врски што само „кликнуваат“, или носени или подарени за совршено да одговараат. Овој мини приврзок може да се носи на накитот Pandora Moments за и на карики што се отвораат на Pandora ME.

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

0 MKD
1.950 MKD
1.950 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Најди го совршениот пар Pandora ME Heart Hole Keyhole. Овој сребрен приврзок се одликува со проѕирна кубна циркони во облик на срце со мотив за клучалката во црн емајл, инспириран од симболиката на уметноста за тетоважи. Зад каменот има рез во форма на срце за да свети светлината. Спој го со мини приврзокот Pandora ME за да ги симболизираат оние врски што само „кликнуваат“, или носени или подарени за совршено да одговараат. Овој мини приврзок може да се носи на накитот Pandora Moments за и на карики што се отвораат на Pandora ME.

Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Мини приврзокот Pandora ME Cupid е нов поглед на винтиџ романса и носталгија. Мал сребр...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Пронајдете го вашиот натпревар за Pandora ME Mini Pendant Key. Овој сребрен привезок со...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Pandora ME Mini Pendant светкав јин и јанг покажува дека спротивностите се привлекуваат...
1.690 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот мини привезок Pandora ME Butterfly е наменет да ве потсети секогаш да бидете сло...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Пренеси ги твоите омилени емоџи од тастатурата на твојот накит со мини висечкиот приврз...
1.365 MKD