Мини висечки приврзок клуч од чисто сребро
Мини висечки приврзок клуч од чисто сребро
Мини висечки приврзок клуч од чисто сребро
Мини висечки приврзок клуч од чисто сребро
Мини висечки приврзок клуч од чисто сребро
Мини висечки приврзок клуч од чисто сребро

Мини висечки приврзок клуч од чисто сребро

Шифра на артикал: 793084C00
Barkod: 5700303092683

Пронајдете го вашиот натпревар за Pandora ME Mini Pendant Key. Овој сребрен привезок со клучеви има квадратен профил и жлебови линии за ретро чувство, со микромонисти кои додаваат текстура на едната страна. Спојте го со срцевиот приврзок со мини клучалче Pandora ME за да ги симболизираат оние врски што само „кликнуваат“ или носат за себе или подарете го на некој со кој совршено одговарате. Овој мини приврзок може да се стилизира на шармите и врските на Pandora Moments што може да се отворат на држачите и конекторите за Pandora ME накитот.

0 MKD
1.300 MKD
1.300 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Пронајдете го вашиот натпревар за Pandora ME Mini Pendant Key. Овој сребрен привезок со клучеви има квадратен профил и жлебови линии за ретро чувство, со микромонисти кои додаваат текстура на едната страна. Спојте го со срцевиот приврзок со мини клучалче Pandora ME за да ги симболизираат оние врски што само „кликнуваат“ или носат за себе или подарете го на некој со кој совршено одговарате. Овој мини приврзок може да се стилизира на шармите и врските на Pandora Moments што може да се отворат на држачите и конекторите за Pandora ME накитот.

Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога ги носиш Pandora ME мини висечките приврзоци Виолетова чакра ...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси здив од космичката енергија во својот изглед со Pandora ME мини висечки приврзок ...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина како симбол за убавина и моќ....
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога го носиш Pandora ME мини висечкиот приврзок Зелена чакра во о...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Мини приврзокот Pandora ME Cupid е нов поглед на винтиџ романса и носталгија. Мал сребр...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Најди го совршениот пар Pandora ME Heart Hole Keyhole. Овој сребрен приврзок се одликув...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи да ти се зголеми духот кога ќе го носиш приврзокот Pandora ME Sparkling Angel W...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога го носиш приврзокот Pandora ME Black Chakra Heart Mini Dangle...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Подигни ја љубовта кон себе на ново ниво со приврзокот Pandora ME Hand Heart Mini Dangl...
1.300 MKD