Pandora ME мини висечки приврзок Зелена чакра во облик на срце
Pandora ME мини висечки приврзок Зелена чакра во облик на срце
Pandora ME мини висечки приврзок Зелена чакра во облик на срце
Pandora ME мини висечки приврзок Зелена чакра во облик на срце
Pandora ME мини висечки приврзок Зелена чакра во облик на срце
Pandora ME мини висечки приврзок Зелена чакра во облик на срце
Pandora ME мини висечки приврзок Зелена чакра во облик на срце
Pandora ME мини висечки приврзок Зелена чакра во облик на срце

Pandora ME мини висечки приврзок Зелена чакра во облик на срце

Шифра на артикал: 793042C03
Barkod: 5700303126296
Љубовта нема граници кога го носиш Pandora ME мини висечкиот приврзок Зелена чакра во облик на срце. Овој приврзок од чисто сребро во облик на срце содржи зелен емајл и зелен вештачки кристал во облик на срце во средина. На позадината се наоѓаат жлебни линии и изрежени детали. Потсетник дека дивите срциња не можат да се скршат, овој мини приврзок внесува длабочина во твојот изглед, симболизирајќи дека љубовта, спрема себе и спрема другите - секогаш победува. Компатибилен со Pandora ME и Pandora Moments.
0 MKD
1.950 MKD
1.950 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Љубовта нема граници кога го носиш Pandora ME мини висечкиот приврзок Зелена чакра во облик на срце. Овој приврзок од чисто сребро во облик на срце содржи зелен емајл и зелен вештачки кристал во облик на срце во средина. На позадината се наоѓаат жлебни линии и изрежени детали. Потсетник дека дивите срциња не можат да се скршат, овој мини приврзок внесува длабочина во твојот изглед, симболизирајќи дека љубовта, спрема себе и спрема другите - секогаш победува. Компатибилен со Pandora ME и Pandora Moments.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Одбери Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина како симбол за убавина и моќ....
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Мини приврзокот Pandora ME Cupid е нов поглед на винтиџ романса и носталгија. Мал сребр...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Најди го совршениот пар Pandora ME Heart Hole Keyhole. Овој сребрен приврзок се одликув...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Пронајдете го вашиот натпревар за Pandora ME Mini Pendant Key. Овој сребрен привезок со...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога го носиш приврзокот Pandora ME Black Chakra Heart Mini Dangle...
1.950 MKD