Висечки приврзок Disney, Симба и Муфаса
Висечки приврзок Disney, Симба и Муфаса
Висечки приврзок Disney, Симба и Муфаса
Висечки приврзок Disney, Симба и Муфаса

Висечки приврзок Disney, Симба и Муфаса

Шифра на артикал: 768262ENMX
Barkod: 5700302811858
Како дел од Disney Pandora колекцијата , овој блескав Pandora Shine ( сребро ) приврзок ја илустрира сцената на татко и син од филмот Кралот лав . Овој нежен момент овековечен е во 18к позлата на сребро со емајл во боја на зајдисонце и ги прикажува моќниот Муфаса и неговиот син Симба како гордо на набљудуваат својата земја. Носете го овој дизајн со два диска како симбол на семејна врска - или едноставно покажете ја Вашата љубов кон накитот од колекцијата Кралот Лав. Pandora Shine е сребрен накит ( S 925 ) со 18к позлата.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Камења Без камења
Колекција Disney колекција
Материјал Емајл
Метал Shine
Метал дополнителен опис Shine
Како дел од Disney Pandora колекцијата , овој блескав Pandora Shine ( сребро ) приврзок ја илустрира сцената на татко и син од филмот Кралот лав . Овој нежен момент овековечен е во 18к позлата на сребро со емајл во боја на зајдисонце и ги прикажува моќниот Муфаса и неговиот син Симба како гордо на набљудуваат својата земја. Носете го овој дизајн со два диска како симбол на семејна врска - или едноставно покажете ја Вашата љубов кон накитот од колекцијата Кралот Лав. Pandora Shine е сребрен накит ( S 925 ) со 18к позлата.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Прославете ја силата на љубовта со висечкиот приврзок Панделка и љубовно срце. Парчето ...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Посакајте ѝ среќни празници на саканата личност со висечкиот приврзок Божиќна имела. Ра...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Докажете дека Вашата љубов нема граници со висечкиот приврзок Сино ноќно небо, полумесе...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Одадете му чест на ноќното небо со висечкиот приврзок Заспиена месечина и ѕвезди. Рачно...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Дочекајте ги празниците со висечкиот приврзок Светкава снегулка во круг. Рачно доработе...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
2.925 МКД
string(0) ""
string(0) ""