Отворен прстен со третирани слатководни култивирани бисери и pavé склоп
Отворен прстен со третирани слатководни култивирани бисери и pavé склоп
Отворен прстен со третирани слатководни култивирани бисери и pavé склоп
Отворен прстен со третирани слатководни култивирани бисери и pavé склоп
Отворен прстен со третирани слатководни култивирани бисери и pavé склоп
Отворен прстен со третирани слатководни култивирани бисери и pavé склоп

Отворен прстен со третирани слатководни култивирани бисери и pavé склоп

Шифра на артикал: 193145C01
Barkod: 5700303111117
Надогради го својот изглед со нашиот отворен прстен со третирани слатководни култивирани бисери и pavé склоп од сребро. Со шик спој на елеганција и модерен отворен дизајн, овој уникатен прстен има низ блескави бисери на едниот крај и pavé склоп од блескави камења на другиот. Дискретно изгравираниот логотип на Pandora додава допир на автентичност. Инспириран од безвременската привлечност на бисерите и играта на текстури, овој прстен е препознатливо парче. Имај предвид дека овој прстен не може да се прилагодува по големина и секое обидување за отварање, свиткување или притискање може да предизвика оштетување. Имај во предвид дека секој третиран слатководен култивиран бисер е уникатен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
8.775 MKD
8.775 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Надогради го својот изглед со нашиот отворен прстен со третирани слатководни култивирани бисери и pavé склоп од сребро. Со шик спој на елеганција и модерен отворен дизајн, овој уникатен прстен има низ блескави бисери на едниот крај и pavé склоп од блескави камења на другиот. Дискретно изгравираниот логотип на Pandora додава допир на автентичност. Инспириран од безвременската привлечност на бисерите и играта на текстури, овој прстен е препознатливо парче. Имај предвид дека овој прстен не може да се прилагодува по големина и секое обидување за отварање, свиткување или притискање може да предизвика оштетување. Имај во предвид дека секој третиран слатководен култивиран бисер е уникатен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внеси димензија во својот изглед додека го носиш органски обликуваниот прстен со симбол...
5.395 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Прифатi ги ладните тонови на прстенот Pandora Timeless со третиран слатководен култивир...
5.395 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Прославi ја блискоста со нашиот прстен Duo со третирани слатководни култивирани бисери ...
5.395 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Иновативниот дизајн прикажува две ленти кои грациозно се наведуваат, формирајќи шик V-о...
6.760 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Направи храбра изјава за љубов со вечен прстен со низа срца. Камењата во форма на срце ...
6.045 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Напиши што е во твоето срце со рачно напишан љубовен прстен. Овој сребрен прстен го има...
2.665 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Оддај почит на природната убавина кога го носиш блескавиот асиметричен хербариумски прс...
6.760 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Оди тродимензионално со прстенот со двојна лента Pandora Timeless Pavé. Две Pavé лент...
8.125 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Завиткај се во блескав стил со блескавиот прстен што се преклопува. Овој сребрен прстен...
6.045 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Вежбај ја твојаа стилска алхемија со блескавиот прстен на Game of Thrones Dragon “. Ово...
4.680 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Однеси ја твојата Signature колекција на следното ниво со Pandora Signature Logo & Pavé...
2.698 MKD
Заштеда 50%
5.395 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Нашиот отворен прстен Sparkling Herbarium е инспириран од вечната убавина на природата....
6.045 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58