Органски обликуван прстен со симбол на бесконечноста
Органски обликуван прстен со симбол на бесконечноста
Органски обликуван прстен со симбол на бесконечноста
Органски обликуван прстен со симбол на бесконечноста
Органски обликуван прстен со симбол на бесконечноста
Органски обликуван прстен со симбол на бесконечноста

Органски обликуван прстен со симбол на бесконечноста

Шифра на артикал: 193318C00
Barkod: 5700303127590
Внеси димензија во својот изглед додека го носиш органски обликуваниот прстен со симболот на бесконечноста. Овој прстен од чисто сребро се дели на две ленти што се преклопуваат, споени позади. Двете ленти имаат благ бран и разновидна ширина за бранест, органски изглед. Отелотворувајќи ја убавината што се наоѓа во органските облици на природата, овој прстен ќе додаде архитектонски елемент на твојот изглед.Комбинирај го со другите стилови од чисто сребро за монохроматски минимализам или користи го како основа за твојата следна максималистичка низа.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
  • 52
  • 54
  • 56
  • 58
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Внеси димензија во својот изглед додека го носиш органски обликуваниот прстен со симболот на бесконечноста. Овој прстен од чисто сребро се дели на две ленти што се преклопуваат, споени позади. Двете ленти имаат благ бран и разновидна ширина за бранест, органски изглед. Отелотворувајќи ја убавината што се наоѓа во органските облици на природата, овој прстен ќе додаде архитектонски елемент на твојот изглед.Комбинирај го со другите стилови од чисто сребро за монохроматски минимализам или користи го како основа за твојата следна максималистичка низа.
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прифатi ги ладните тонови на прстенот Pandora Timeless со третиран слатководен култивир...
5.395 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Прославi ја блискоста со нашиот прстен Duo со третирани слатководни култивирани бисери ...
5.395 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Иновативниот дизајн прикажува две ленти кои грациозно се наведуваат, формирајќи шик V-о...
6.760 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Надогради го својот изглед со нашиот отворен прстен со третирани слатководни култивиран...
8.775 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Оддај почит на природната убавина кога го носиш блескавиот асиметричен хербариумски прс...
6.760 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Оди тродимензионално со прстенот со двојна лента Pandora Timeless Pavé. Две Pavé лент...
8.125 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Завиткај се во блескав стил со блескавиот прстен што се преклопува. Овој сребрен прстен...
6.045 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Вежбај ја твојаа стилска алхемија со блескавиот прстен на Game of Thrones Dragon “. Ово...
4.680 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Однеси ја твојата Signature колекција на следното ниво со Pandora Signature Logo & Pavé...
5.395 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Насочи ја животодавната енергија на љубовта со нашиот прстен Pavé Signet со срце со бле...
4.680 MKD
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Овој прекрасен прстен во ретро стил ќе го задржите засекогаш. Сребрениот сребрен прстен...
6.045 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Однеси ја секоја комбинација на следното ниво со прстенот од три сини правоаголни блеск...
6.760 MKD
Големина
52
54
56