Висечки обетки со третиран слатководен култивиран бисер
Висечки обетки со третиран слатководен култивиран бисер
Висечки обетки со третиран слатководен култивиран бисер
Висечки обетки со третиран слатководен култивиран бисер
Висечки обетки со третиран слатководен култивиран бисер
Висечки обетки со третиран слатководен култивиран бисер
Висечки обетки со третиран слатководен култивиран бисер
Висечки обетки со третиран слатководен култивиран бисер

Висечки обетки со третиран слатководен култивиран бисер

Шифра на артикал: 193158C01
Barkod: 5700303111681
Прифатi ги ладните тонови на прстенот Pandora Timeless со третиран слатководен култивиран бисер и вкрстено pavé. Ова класично парче се одликува со четириаголна лента со конкавен дел, кое го прикажува третираниот слатководен култивиран бисер опкружен со блескави кубни цирконски со pavé склоп. Секој уникатен бисер симболизира убавина, мудрост и љубов, што го прави овој прстен совршен додаток на колекцијата Pandora Timeless. Ве молиме имај предвид дека секој третиран слатководен култивиран бисер е уникатен и може да варира по големина и боја; Нашите слатководни култивирани бисери се третираат со белење и подобрување на сјајот.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 48
  • 50
  • 52
  • 54
  • 56
  • 58
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прифатi ги ладните тонови на прстенот Pandora Timeless со третиран слатководен култивиран бисер и вкрстено pavé. Ова класично парче се одликува со четириаголна лента со конкавен дел, кое го прикажува третираниот слатководен култивиран бисер опкружен со блескави кубни цирконски со pavé склоп. Секој уникатен бисер симболизира убавина, мудрост и љубов, што го прави овој прстен совршен додаток на колекцијата Pandora Timeless. Ве молиме имај предвид дека секој третиран слатководен култивиран бисер е уникатен и може да варира по големина и боја; Нашите слатководни култивирани бисери се третираат со белење и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внеси димензија во својот изглед додека го носиш органски обликуваниот прстен со симбол...
5.395 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Прославi ја блискоста со нашиот прстен Duo со третирани слатководни култивирани бисери ...
5.395 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Иновативниот дизајн прикажува две ленти кои грациозно се наведуваат, формирајќи шик V-о...
6.760 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Надогради го својот изглед со нашиот отворен прстен со третирани слатководни култивиран...
8.775 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Направи храбра изјава за љубов со вечен прстен со низа срца. Камењата во форма на срце ...
6.045 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Напиши што е во твоето срце со рачно напишан љубовен прстен. Овој сребрен прстен го има...
2.665 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Оддај почит на природната убавина кога го носиш блескавиот асиметричен хербариумски прс...
6.760 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Оди тродимензионално со прстенот со двојна лента Pandora Timeless Pavé. Две Pavé лент...
8.125 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Завиткај се во блескав стил со блескавиот прстен што се преклопува. Овој сребрен прстен...
6.045 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Вежбај ја твојаа стилска алхемија со блескавиот прстен на Game of Thrones Dragon “. Ово...
4.680 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Однеси ја твојата Signature колекција на следното ниво со Pandora Signature Logo & Pavé...
2.698 MKD
Заштеда 50%
5.395 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Нашиот отворен прстен Sparkling Herbarium е инспириран од вечната убавина на природата....
6.045 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58