Прстен со Јазол на Бесконечноста
Прстен со Јазол на Бесконечноста
Прстен со Јазол на Бесконечноста
Прстен со Јазол на Бесконечноста
Прстен со Јазол на Бесконечноста
Прстен со Јазол на Бесконечноста
Прстен со Јазол на Бесконечноста
Прстен со Јазол на Бесконечноста
Прстен со Јазол на Бесконечноста
Прстен со Јазол на Бесконечноста
Прстен со Јазол на Бесконечноста
Прстен со Јазол на Бесконечноста
Прстен со Јазол на Бесконечноста
Прстен со Јазол на Бесконечноста
Прстен со Јазол на Бесконечноста
Прстен со Јазол на Бесконечноста

Прстен со Јазол на Бесконечноста

Шифра на артикал: 198898C00
Barkod: 5700302869071
Двојнa e љубовта со уникатниот симбол за бесконечност од Пандора. Иконскиот јазол се обвиткува околу асиметрично поставениот центар за да ја означи јачината на врската. Овој тенок сребрен прстен за бесконечност е совршен приказ на нераскинлива врска и стилски додаток на вашата колекција на прстени. Кога бесконечноста не е доволна, обидете се да го стилизирате овој прстен со други парчиња инспирирани од бесконечност за да ја засилите пораката и да создадете стилски изглед .
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
1.885 МКД
1.885 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Двојнa e љубовта со уникатниот симбол за бесконечност од Пандора. Иконскиот јазол се обвиткува околу асиметрично поставениот центар за да ја означи јачината на врската. Овој тенок сребрен прстен за бесконечност е совршен приказ на нераскинлива врска и стилски додаток на вашата колекција на прстени. Кога бесконечноста не е доволна, обидете се да го стилизирате овој прстен со други парчиња инспирирани од бесконечност за да ја засилите пораката и да создадете стилски изглед .
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Избери линеарни слоеви со тројниот прстен Вкрстен паве. Овој сребрен прстен има три лен...
5.785 МКД
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Прстенот Светкав двоен ореол би бил совршен класичен подарок. Рачно доработено од сребр...
5.785 МКД
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Дополнете ја својата колекција на накит со светкавиот маркиз прстен со двоен шеврон. Ра...
5.785 МКД
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Со прстенот Disney, Сината тијара на Пепелашка ќе бидете подготвени за бал. Дизајниран ...
3.835 МКД
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Нека вее, вели овој двоен прстен Светкава снегулка. Рачно доработен од сребро 925, прст...
5.785 МКД
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Насочете ја силата на небото со овој прстен Полумесечина со перли. Рачно доработен од с...
2.925 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Оставете впечаток со овој Троен Pave прстен со шарка на змиска плетка. Инспириран од на...
6.435 МКД
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Овој прстен кој го краси блескав четириаголен син кристал фацетиран така што ја рефлект...
4.485 МКД
Големина
52
54
Sačuvano u omiljne
Овој неверојатен прстен инспириран од винтиџ стилот е прстенот што ќе го чувате засеког...
4.485 МКД
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Ако сакате деликатен но блескав прстен, тогаш овој безвременски сребрен прстен во форма...
4.485 МКД
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дел од Purely Pandora колекцијата, овој прстен дава илузија на три нанижани прстени, со...
5.785 МКД
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Сеќавањето на својата прва љубов е посебен и магичен спомен кој Ве следи целиот живот. ...
2.535 МКД
Големина
50
52
54
56