Срце прстен од чисто сребро со проѕирни купасти циркони
Срце прстен од чисто сребро со проѕирни купасти циркони
Срце прстен од чисто сребро со проѕирни купасти циркони
Срце прстен од чисто сребро со проѕирни купасти циркони
Срце прстен од чисто сребро со проѕирни купасти циркони
Срце прстен од чисто сребро со проѕирни купасти циркони

Срце прстен од чисто сребро со проѕирни купасти циркони

Шифра на артикал: 193103C01
Barkod: 5700303092973

Направи храбра изјава за љубов со вечен прстен со низа срца. Камењата во форма на срце и оградите во форма на V се повторуваат за да се создаде овој блескав вечен прстен - современ изглед на класичниот амбиент во облик на срце. Носи го како симбол на вечната љубов или спој го со другите наши вечни прстени од Pandora Timeless стилови за максимален сјај. Совршено комбинирај со соодветни блескави обетки со срце за елегантен изглед на Денот на вљубените.

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Направи храбра изјава за љубов со вечен прстен со низа срца. Камењата во форма на срце и оградите во форма на V се повторуваат за да се создаде овој блескав вечен прстен - современ изглед на класичниот амбиент во облик на срце. Носи го како симбол на вечната љубов или спој го со другите наши вечни прстени од Pandora Timeless стилови за максимален сјај. Совршено комбинирај со соодветни блескави обетки со срце за елегантен изглед на Денот на вљубените.

Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прифатi ги ладните тонови на прстенот Pandora Timeless со третиран слатководен култивир...
5.395 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Прославi ја блискоста со нашиот прстен Duo со третирани слатководни култивирани бисери ...
5.395 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Иновативниот дизајн прикажува две ленти кои грациозно се наведуваат, формирајќи шик V-о...
6.760 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Надогради го својот изглед со нашиот отворен прстен со третирани слатководни култивиран...
8.775 MKD
Големина
52
54
Sačuvano u omiljne
Оди тродимензионално со прстенот со двојна лента Pandora Timeless Pavé. Две Pavé лент...
8.125 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Завиткај се во блескав стил со блескавиот прстен што се преклопува. Овој сребрен прстен...
6.045 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Искра во бојата со Sparkling Herbarium Cluster Ring. Со вештачки кристали во облик на ц...
6.045 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Вежбај ја твојаа стилска алхемија со блескавиот прстен на Game of Thrones Dragon “. Ово...
4.030 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Однеси ја твојата Signature колекција на следното ниво со Pandora Signature Logo & Pavé...
5.395 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Нашиот отворен прстен Sparkling Herbarium е инспириран од вечната убавина на природата....
5.395 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Насочи ја животодавната енергија на љубовта со нашиот прстен Pavé Signet со срце со бле...
4.680 MKD
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Овој прекрасен прстен во ретро стил ќе го задржите засекогаш. Сребрениот сребрен прстен...
6.045 MKD
Големина
50
52
54
56
58