Pandora ткаенина на полирање
Pandora ткаенина на полирање
Pandora ткаенина на полирање
Pandora ткаенина на полирање

Pandora ткаенина на полирање

Шифра на артикал: A001

Дали сакате вашиот накит да блесне во полн сјај?
Можеби сте заинтересирани за дополнително премиум пакување, ако сакате да му подарите подарок на некој близок?
Или сакате вашиот накит секогаш да блеска со нашите производи за одржување?
Можеби едноставно ви е полесно да не ја отворате затварачот со вашите нокти туку со алатка наменета за тоа?

0 MKD
350 MKD
350 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 бр.
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Додајте премиум кутија за подароци за да го направите вашиот подарок екстра посебен. Пр...
325 MKD
Sačuvano u omiljne
Додајте премиум кутија за подароци за да го направите вашиот подарок екстра посебен. Пр...
325 MKD