Розова кутија за накит за патување
Розова кутија за накит за патување
Розова кутија за накит за патување
Розова кутија за накит за патување
Розова кутија за накит за патување
Розова кутија за накит за патување
Розова кутија за накит за патување
Розова кутија за накит за патување

Розова кутија за накит за патување

Шифра на артикал: A008

Ви го претставуваме совршеното место за чување на вашиот накит на Pandora, изработено да го организира и заштити вашето омилено парче и да го задржи безбедно. Нашата промислено дизајнирана кутија за накит има текстурирано внатрешност од ПУ материјал и посебни отделоци со велур од внатрешна страна за чување на различни парчиња накит. Кутијата има одделен горен плот за вашите чарки, прстени и обетки, рамен вмет за огрлици и простор подолу за гривни. Два D-прстени на ципот ви овозможуваат да ја заклучите кутијата, а огледалото во поклопот е корисно за собирање на вашиот изглед секој ден. Совршениот дом за вашите драгоцени парчиња или внимателен придружок на блескав подарок. Накитот не е вклучен.

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

0 MKD
2.665 MKD
2.665 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 бр.
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Ви го претставуваме совршеното место за чување на вашиот накит на Pandora, изработено да го организира и заштити вашето омилено парче и да го задржи безбедно. Нашата промислено дизајнирана кутија за накит има текстурирано внатрешност од ПУ материјал и посебни отделоци со велур од внатрешна страна за чување на различни парчиња накит. Кутијата има одделен горен плот за вашите чарки, прстени и обетки, рамен вмет за огрлици и простор подолу за гривни. Два D-прстени на ципот ви овозможуваат да ја заклучите кутијата, а огледалото во поклопот е корисно за собирање на вашиот изглед секој ден. Совршениот дом за вашите драгоцени парчиња или внимателен придружок на блескав подарок. Накитот не е вклучен.

Карактеристика Вредност
Категорија Додатоци за одржување на накит
Метал Без метали
Метал дополнителен опис Без метали
Материјал Текстилни/синтетички влакна
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ви го претставуваме идеалното место за чување на вашиот накит од Pandora, изработено да...
2.665 MKD