Сива кутија за накит за патување
Сива кутија за накит за патување
Сива кутија за накит за патување
Сива кутија за накит за патување
Сива кутија за накит за патување
Сива кутија за накит за патување

Сива кутија за накит за патување

Шифра на артикал: A012

Ви го претставуваме идеалното место за чување на вашиот накит од Pandora, изработено да ги организира и заштити вашите омилени делови и да ги задржи безбедни. Нашата паѓателно дизајнирана кутија за накит има текстурирано внатрешност од ПУ материјал и посебни отсечоци со велур од внатре за чување на различни делови од накит. Кутијата има отстранлив горен поднос за вашиот накит, прстени и обетки, рамен вмет за огрлици и простор подолу за гривни. Два D-прстени на цицакот ви овозможуваат да ја заклучите кутијата, а огледалото во капакот е корисно за составување на вашиот изглед секој ден. Совршениот дом за вашите драгоцени делови или внимателен дополнител на блесокав подарок. Накитот не е вклучен.

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

0 MKD
2.665 MKD
2.665 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 бр.
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Ви го претставуваме идеалното место за чување на вашиот накит од Pandora, изработено да ги организира и заштити вашите омилени делови и да ги задржи безбедни. Нашата паѓателно дизајнирана кутија за накит има текстурирано внатрешност од ПУ материјал и посебни отсечоци со велур од внатре за чување на различни делови од накит. Кутијата има отстранлив горен поднос за вашиот накит, прстени и обетки, рамен вмет за огрлици и простор подолу за гривни. Два D-прстени на цицакот ви овозможуваат да ја заклучите кутијата, а огледалото во капакот е корисно за составување на вашиот изглед секој ден. Совршениот дом за вашите драгоцени делови или внимателен дополнител на блесокав подарок. Накитот не е вклучен.

Карактеристика Вредност
Категорија Додатоци за одржување на накит
Метал Без метали
Метал дополнителен опис Без метали
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ви го претставуваме совршеното место за чување на вашиот накит на Pandora, изработено д...
2.665 MKD