Розова кутија за подароци

Розова кутија за подароци

Шифра на артикал: PB_PINK1
Додајте премиум кутија за подароци за да го направите вашиот подарок екстра посебен. Премиум кутијата за подароци може да собере до две кутии за нараквици внатре или четири мини кутии кои содржат приврзоци, обетки или прстени и една кутија за нараквици. Длабочина: 124 мм, Висина: 55 мм, Ширина: 116 мм.

Дали сакате вашиот накит да блесне во полн сјај?
Можеби сте заинтересирани за дополнително премиум пакување, ако сакате да му подарите подарок на некој близок?
Или сакате вашиот накит секогаш да блеска со нашите производи за одржување?
Можеби едноставно ви е полесно да не ја отворате затварачот со вашите нокти туку со алатка наменета за тоа?

0 MKD
325 MKD
325 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додајте премиум кутија за подароци за да го направите вашиот подарок екстра посебен. Премиум кутијата за подароци може да собере до две кутии за нараквици внатре или четири мини кутии кои содржат приврзоци, обетки или прстени и една кутија за нараквици. Длабочина: 124 мм, Висина: 55 мм, Ширина: 116 мм.
Карактеристика Вредност
Категорија Додатоци за одржување на накит
Метал Без метали
Метал дополнителен опис Без метали
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Додајте премиум кутија за подароци за да го направите вашиот подарок екстра посебен. Пр...
325 MKD