Карика со порака Pandora ME, Blessed
Карика со порака Pandora ME, Blessed
Карика со порака Pandora ME, Blessed
Карика со порака Pandora ME, Blessed

Карика со порака Pandora ME, Blessed

Шифра на артикал: 799670C00
Barkod: 5700302950458
Носи ја со себе својата благодарност со кариката за стилизирање Pandora ME Blessed. Сребрената карика со висок сјај има изгравирано "blessed" во готски стил - носи ја како постојан потсетник дека во себе имаш се што некогаш ќе ти биде потребно. Направи нови комбинации и постави ја оваа карика за стилизирање меѓу конекторите за стилизирање на твоите белегзии, ѓердани или обетки алки со карики - медалјонот же ја направи твојата комбинација уште повеќе лична. Совет за стилизирање: една карика за стилизирање со натпис има иста должина како двојна карика или пак четири мали карики, што отвора безброј комбинации.

Pandora Me

Може да се носи само со артикли од Pandora ME

0 MKD
1.138 MKD
1.138 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Носи ја со себе својата благодарност со кариката за стилизирање Pandora ME Blessed. Сребрената карика со висок сјај има изгравирано "blessed" во готски стил - носи ја како постојан потсетник дека во себе имаш се што некогаш ќе ти биде потребно. Направи нови комбинации и постави ја оваа карика за стилизирање меѓу конекторите за стилизирање на твоите белегзии, ѓердани или обетки алки со карики - медалјонот же ја направи твојата комбинација уште повеќе лична. Совет за стилизирање: една карика за стилизирање со натпис има иста должина како двојна карика или пак четири мали карики, што отвора безброј комбинации.

Карактеристика Вредност
Категорија Карики
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карики 760081C00
Сакај се себеси и твојот изглед кога ја носите Pandora ME Heart Openable Link. Оваа лен...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 793033C00
Допри го сјајот со висока дефиниција со правоаголната карика за отворање Pandora ME. О...
1.625 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 792525C01
Двојна карика Pandora ME Ти си таа која се заколнуваш на верноста кон најважната личнос...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 782530C01
Вљуби се на прв поглед со нашиот двоен стајлинг карика Pandora ME со срце од шајка, рач...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789660C01
Зајакни го сјајот на твоите ѓердани со овој двоен стајлинг карика Pandora ME со pavé ци...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789687C00
Носи ја со себе твојата мантра со кариката за стилизирање Pandora ME Dream. Кариката со...
1.593 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789656C00
Подигни ја персонализацијата на повисоко ниво со кариката за стилизирање Pandora ME со ...
1.138 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799675C00
Носи со себе симболи кои зборуваат за тебе со оваа карика за стилизирање Pandora ME Wha...
1.138 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799663C02
Внеси живописна боја во твојот стил и дај им на твоите ѓердани со карики поголема важно...
1.820 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799665C00
Подигни ја персонализацијата на повисоко ниво со кариката за стилизирање Pandora ME. Со...
813 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799663C01
Внеси малку свежина во своите ѓердани со карики со оваа двојна карика за стилизирање Pa...
1.820 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799660C03
Зголеми го ефектот на своите ѓердани со карики со помош на двојната карика за стилизира...
2.275 MKD