Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Двојна светло портокалова карика за стилизирање Pandora ME
Двојна светло портокалова карика за стилизирање Pandora ME
Двојна светло портокалова карика за стилизирање Pandora ME
Двојна светло портокалова карика за стилизирање Pandora ME
Двојна светло портокалова карика за стилизирање Pandora ME
Двојна светло портокалова карика за стилизирање Pandora ME

Двојна светло портокалова карика за стилизирање Pandora ME

Шифра на артикал: 791971C01
Barkod: 5700302986075
Додади експлозија на бои во вашиот стил и додади малку смелост во твојот ѓердан со карики со оваа Pandora ME двојна светло портокалова алка за стилизирање. Две поврзани карики со живописен портокалов емајл прават оваа двојна карика да свети под УВ светлина. Внатрешноста на двете карики е изработена од сребро со висок сјај за да се избегне можноста за гребење на емајлот. Стилизирајте ги твоите меѓу конектори на вашата белегзија или ѓердан Pandora ME или стави ги на неколку белегзии за уникатен израз. Совет за стил: една двојна карика е со иста должина како кариката за стилизирање или четири мали карики кои ви даваат безброј опции за стајлинг.
0 MKD
1.820 MKD
1.820 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додади експлозија на бои во вашиот стил и додади малку смелост во твојот ѓердан со карики со оваа Pandora ME двојна светло портокалова алка за стилизирање. Две поврзани карики со живописен портокалов емајл прават оваа двојна карика да свети под УВ светлина. Внатрешноста на двете карики е изработена од сребро со висок сјај за да се избегне можноста за гребење на емајлот. Стилизирајте ги твоите меѓу конектори на вашата белегзија или ѓердан Pandora ME или стави ги на неколку белегзии за уникатен израз. Совет за стил: една двојна карика е со иста должина како кариката за стилизирање или четири мали карики кои ви даваат безброј опции за стајлинг.
Карактеристика Вредност
Категорија Карики
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карики 791904C01
Пренеси ја безгрижната и колоритна атмосфера со оваа двојна карика Pandora ME со техник...
2.080 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 781699C01
Понеси ги со себе симболите на позитивноста во двојната карика Pandora ME што ја сакам...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789687C00
Носи ја со себе твојата мантра со кариката за стилизирање Pandora ME Dream. Кариката со...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789656C00
Подигни ја персонализацијата на повисоко ниво со кариката за стилизирање Pandora ME со ...
1.138 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799675C00
Носи со себе симболи кои зборуваат за тебе со оваа карика за стилизирање Pandora ME Wha...
1.138 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799663C02
Внеси живописна боја во твојот стил и дај им на твоите ѓердани со карики поголема важно...
1.820 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799665C00
Подигни ја персонализацијата на повисоко ниво со кариката за стилизирање Pandora ME. Со...
813 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799663C01
Внеси малку свежина во своите ѓердани со карики со оваа двојна карика за стилизирање Pa...
1.820 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799660C03
Зголеми го ефектот на своите ѓердани со карики со помош на двојната карика за стилизира...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789698C00
Носи со себе симболи на позитивност со кариката за стилизирање Pandora ME Peace. Карика...
1.463 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 749666C00
Носи со себе позитивна порака со кариката за стилизирање Pandora ME Freedom. Рачно дора...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 799660C02
Зголеми го сјајот на своите синџирчиња со Двојната карика за стилизирање Pandora ME пав...
2.275 MKD