Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Карика алка  Pandora ME, порокалова
Карика алка  Pandora ME, порокалова
Карика алка  Pandora ME, порокалова
Карика алка  Pandora ME, порокалова
Карика алка  Pandora ME, порокалова
Карика алка  Pandora ME, порокалова

Карика алка Pandora ME, порокалова

Шифра на артикал: 291982C01
Barkod: 5700302986747
Уживајте во слободата на неограничените можности за стилизирање со оваа белегзија со карики Pandora ME. Овој единечен сребрен прстен со висок сјај има светло портокалов емајлски детал што свети под УВ светлина и е дизајниран со карика што се отвора за лесна персонализација. Стави до пет мини висечки привезоци или еден медалјон, врска за стајлинг или конектор за стајлинг на вашиот прстен што ве претставуваат во најдобро светло и создадете комбинација која е само ваша.
0 MKD
1.398 MKD
1.398 MKD
Заштеда: 0 MKD
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Уживајте во слободата на неограничените можности за стилизирање со оваа белегзија со карики Pandora ME. Овој единечен сребрен прстен со висок сјај има светло портокалов емајлски детал што свети под УВ светлина и е дизајниран со карика што се отвора за лесна персонализација. Стави до пет мини висечки привезоци или еден медалјон, врска за стајлинг или конектор за стајлинг на вашиот прстен што ве претставуваат во најдобро светло и создадете комбинација која е само ваша.
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 292545C01
Поради неговата елеганција и невообичаеност, нашите обетки алки во форма на блескав бра...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 292498C01
Нека зборуваат срцата. Со срца исполнети со коцкести циркони и поврзани со светкава pav...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 292381C01
Дали ве привлекува класичниот и модерен стил во исто време? Носете комплет блескави алк...
5.785 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 292379C01
Подарок исполнет со љубов, нашите белегзии Red Round Sparkle исто така се одликуваат со...
5.785 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 292310C00
Ти ги претставуваме новите омилени парчиња во ново руво. Доработени од сребро, алките P...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 290043C01
Софистицирани и елегантни алки Блескавите плочки pavé воодушевуваат. Рачно доработени о...
5.785 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 290058C01
Збогати ја секоја комбинација со алките Двојно pavé. Рачно доработени од сребро, овие о...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 299488C01
Избери ги овие алки со U-форма за модерен изглед. Овие сребрени обетки имаат прстен во ...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 299426C01
Единствени, баш како тебе, алките со слатководни култивирани барок бисери се исклучител...
6.435 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 299406C01
Заблескајте со овие светкави алки. Рачно доработени од сребро, алките ги краси линија о...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 297822
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 299152C01
Додајте ги мистичните симболи на небото во Вашата колекција со овие алки Полумесечина и...
3.575 MKD