Обетки алки за приврзоци Pandora Moments
Обетки алки за приврзоци Pandora Moments
Обетки алки за приврзоци Pandora Moments
Обетки алки за приврзоци Pandora Moments
Обетки алки за приврзоци Pandora Moments
Обетки алки за приврзоци Pandora Moments

Обетки алки за приврзоци Pandora Moments

Шифра на артикал: 269532C00
Barkod: 5700303047478.00
Создади препознатлив стил со овие обетки алки за приврзоци од колекцијата Pandora Moments. Овие обетки од 14 к позлата ја имаат познатата змиска плетка на Pandora. Привзоците се со иста големина како и мал приврзок Pandora O, што значи дека можат да држат до три приврзоци, висечки приврзоци или приврзоци за ѓердан (само внимавај да не ги преоптоварите за да не се чувствуваат премногу тешки на увото). Елегантни кога се носат сами или персонализирани во комбинација со твоите омилени привезоци, овие алки се вистински стилски хит.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Создади препознатлив стил со овие обетки алки за приврзоци од колекцијата Pandora Moments. Овие обетки од 14 к позлата ја имаат познатата змиска плетка на Pandora. Привзоците се со иста големина како и мал приврзок Pandora O, што значи дека можат да држат до три приврзоци, висечки приврзоци или приврзоци за ѓердан (само внимавај да не ги преоптоварите за да не се чувствуваат премногу тешки на увото). Елегантни кога се носат сами или персонализирани во комбинација со твоите омилени привезоци, овие алки се вистински стилски хит.
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 263170C01
Биди елегантни со нашите обетки алки со третиран слатководен култивиран бисер.Со 14к зл...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263150C01
Зрачи со модерна елеганција со нашите обетки алка со вкрстено pavé. Овие обетки со 14k ...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263015C01
Избери нежен сјај кога ги носиш Sparkling Huggie Hoop обетките. Неопходни за секоја кол...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 263002C01
Допри ја моќта на вечноста со обетките со блескав ред. Овие елегантни обетки од 14k по...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 262959C01
Однесете го гламурот на следно ниво со Sparkling Herbarium Cluster Stud обетки. Со блес...
7.410 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 262796C01
Оди на големо, храбро со единечната обетка Pandora ME Extended Pavé Link. Оваа обетка ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 262738C01
Постави ја линијата за стилови високо со Pandora Signature Logo и Pavé висечки обетки. ...
8.125 MKD