Обетки Pavé Pandora Signature Logo
Обетки Pavé Pandora Signature Logo
Обетки Pavé Pandora Signature Logo
Обетки Pavé Pandora Signature Logo
Обетки Pavé Pandora Signature Logo
Обетки Pavé Pandora Signature Logo

Обетки Pavé Pandora Signature Logo

Шифра на артикал: 262738C01
Barkod: 5700303059730
Постави ја линијата за стилови високо со Pandora Signature Logo и Pavé висечки обетки. Изработени во нашата уникатна мешавина од 14 к позлата, овие обетки се истакнуваат со редот на сјај врамени со микробранови. Обетките исто така имаат наизменични втиснати срца во внатрешноста. На страните на обетките е изгравирано логото на Pandora за дополнителни детали. Носи го овој пар сам или вклучете го во твојата омилена колекција.
0 MKD
7.735 MKD
7.735 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Постави ја линијата за стилови високо со Pandora Signature Logo и Pavé висечки обетки. Изработени во нашата уникатна мешавина од 14 к позлата, овие обетки се истакнуваат со редот на сјај врамени со микробранови. Обетките исто така имаат наизменични втиснати срца во внатрешноста. На страните на обетките е изгравирано логото на Pandora за дополнителни детали. Носи го овој пар сам или вклучете го во твојата омилена колекција.
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 262728C00
Создади инстантно иконски изглед со Pandora Moments обетки . Овие сребрени обетки се ка...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 269532C00
Создади препознатлив стил со овие обетки алки за приврзоци од колекцијата Pandora Momen...
4.940 MKD