Pandora ME Pavé обетка
Pandora ME Pavé обетка
Pandora ME Pavé обетка
Pandora ME Pavé обетка
Pandora ME Pavé обетка
Pandora ME Pavé обетка

Pandora ME Pavé обетка

Шифра на артикал: 262796C01
Barkod: 5700303076171
Оди на големо, храбро со единечната обетка Pandora ME Extended Pavé Link. Оваа обетка од 14k позлата има хоризонтална попречна шипка во центарот и два реда pavé на надворешните страни. Дизајниран да биде дополнителен до максимум, може да додадеш три мини висечки приврзоци или еден медалјон, карика за стајлинг или карика што се отвора на долниот дел од обрачот. Колку повеќе опции, толку подобро.
0 MKD
3.185 MKD
3.185 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Оди на големо, храбро со единечната обетка Pandora ME Extended Pavé Link. Оваа обетка од 14k позлата има хоризонтална попречна шипка во центарот и два реда pavé на надворешните страни. Дизајниран да биде дополнителен до максимум, може да додадеш три мини висечки приврзоци или еден медалјон, карика за стајлинг или карика што се отвора на долниот дел од обрачот. Колку повеќе опции, толку подобро.
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 263015C01
Избери нежен сјај кога ги носиш Sparkling Huggie Hoop обетките. Неопходни за секоја кол...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 262959C01
Однесете го гламурот на следно ниво со Sparkling Herbarium Cluster Stud обетки. Со блес...
7.085 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 262738C01
Постави ја линијата за стилови високо со Pandora Signature Logo и Pavé висечки обетки. ...
7.735 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 262728C00
Создади инстантно иконски изглед со Pandora Moments обетки . Овие сребрени обетки се ка...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 269532C00
Создади препознатлив стил со овие обетки алки за приврзоци од колекцијата Pandora Momen...
4.940 MKD