Блескави Обетки Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse
Блескави Обетки Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse
Блескави Обетки Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse
Блескави Обетки Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse
Блескави Обетки Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse
Блескави Обетки Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse

Блескави Обетки Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse

Шифра на артикал: 262959C01
Barkod: 5700303080512
Однесете го гламурот на следно ниво со Sparkling Herbarium Cluster Stud обетки. Со блескави камења во облик на цвет, овие обетки од 14 к позалта ја слават убавината на природата. Група од наизменични камења во облик на круша и маркизни камења се поставени под конкавен агол околу центарот на цирконите, што ја одразува природната симетрија на цвеќињата. Подари ги овие обетки со кластери на љубител на градина во твојот живот или носи ги сами со други парчиња со топли тонови за сјаен, монохроматски изглед.
0 MKD
7.085 MKD
7.085 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Disney Mickey and Minnie обетки со 14k позлата со проѕирни кубни циркони
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 263015C01
Избери нежен сјај кога ги носиш Sparkling Huggie Hoop обетките. Неопходни за секоја кол...
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 262796C01
Оди на големо, храбро со единечната обетка Pandora ME Extended Pavé Link. Оваа обетка ...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 262738C01
Постави ја линијата за стилови високо со Pandora Signature Logo и Pavé висечки обетки. ...
7.735 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 262728C00
Создади инстантно иконски изглед со Pandora Moments обетки . Овие сребрени обетки се ка...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Алки 269532C00
Создади препознатлив стил со овие обетки алки за приврзоци од колекцијата Pandora Momen...
4.940 MKD