Обетки Pandora Timeless Pavé висечка  плочка
Обетки Pandora Timeless Pavé висечка  плочка
Обетки Pandora Timeless Pavé висечка  плочка
Обетки Pandora Timeless Pavé висечка  плочка
Обетки Pandora Timeless Pavé висечка  плочка
Обетки Pandora Timeless Pavé висечка  плочка

Обетки Pandora Timeless Pavé висечка плочка

Шифра на артикал: 262626C01
Barkod: 5700303041070.00
Додадете малку сјај во вашата секојдневна облека со нашите рачно доработени Pandora Timeless Drop обетки. Изработени во 14k позлата, овие малку квадратни обетки се украсени со низа проѕирни кубни циркони долу во центарот и една од двете страни, создавајќи блескав тридимензионален ефект кој изгледа елегантно кога се носи самостојно или се комбинира со други безвременски паве парчиња.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додадете малку сјај во вашата секојдневна облека со нашите рачно доработени Pandora Timeless Drop обетки. Изработени во 14k позлата, овие малку квадратни обетки се украсени со низа проѕирни кубни циркони долу во центарот и една од двете страни, создавајќи блескав тридимензионален ефект кој изгледа елегантно кога се носи самостојно или се комбинира со други безвременски паве парчиња.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Носи безвременска класика со овие блескави обетки во форма на срце. Рачно изработени со...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Големиот стил доаѓа во мали пакувања со обетките со тројно камено срце. Три тркалезни к...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Гламур со Sparkling Herbarium Cluster Stud обетки. Со блескави камења во облик на цвет,...
8.125 MKD