Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Привезок Disney Minnie Mouse Mum срце
Привезок Disney Minnie Mouse Mum срце
Привезок Disney Minnie Mouse Mum срце
Привезок Disney Minnie Mouse Mum срце
Привезок Disney Minnie Mouse Mum срце
Привезок Disney Minnie Mouse Mum срце
Привезок Disney Minnie Mouse Mum срце
Привезок Disney Minnie Mouse Mum срце
Привезок Disney Minnie Mouse Mum срце
Привезок Disney Minnie Mouse Mum срце

Привезок Disney Minnie Mouse Mum срце

Шифра на артикал: 781142C01
Barkod: 5700302979442
Приврзокот Disney Minnie Mouse Mum Heart е совршен подарок за секоја Дизни мајка. Рачно доработен во сребрена боја со шупликава порака „MUM“ и „LOVE“ на страните, приврзокот има висечки детал од 14 k розe позлата. Ова парче во форма на срце има и мало црвено срце и машна насликана со рачно нанесен емајл. Изразете се со ова посебно парче кое мама засекогаш ќе го чува во својата колекција.
0 MKD
3.510 MKD
3.510 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Приврзокот Disney Minnie Mouse Mum Heart е совршен подарок за секоја Дизни мајка. Рачно доработен во сребрена боја со шупликава порака „MUM“ и „LOVE“ на страните, приврзокот има висечки детал од 14 k розe позлата. Ова парче во форма на срце има и мало црвено срце и машна насликана со рачно нанесен емајл. Изразете се со ова посебно парче кое мама засекогаш ќе го чува во својата колекција.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Емајл
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Направи весел танц со Piglet од Disney, најдобриот пријател на Winnie the Pooh. Приврзо...
4.225 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 781682C01
Прославете ја радоста на семејството и пријателството со Лило и Стич од Disney. Овој ср...
4.485 MKD