Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse приврзок полумесечина
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse приврзок полумесечина
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse приврзок полумесечина
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse приврзок полумесечина
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse приврзок полумесечина
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse приврзок полумесечина
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse приврзок полумесечина
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse приврзок полумесечина
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse приврзок полумесечина
Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse приврзок полумесечина

Disney Mickey Mouse & Minnie Mouse приврзок полумесечина

Шифра на артикал: 762956C01
Barkod: 5700303078854
Носи ги твоите омилени со приврзокна Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse Crescent Moon Charm. Mickey Mouse и Minnie Mouse одат до ѕвездите во нивната треперлива полумесечина. Овој приврзок е изработен од две длабоки сини биоресини, создадени од вештачки бисерни парчиња во форма на месечина со отсечена шема на ѕвезди. Направен од 14k позлата, стилизирај го со твоите омилени привлечности за да добиеш боја и сјај.
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Disney Mickey and Minnie на месечината 14k позлата приврзок со вистински син кристал и сина биоресина вештачка мајка на бисер
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 763376C01
Носи го симболот на храброста кога го носиш приврзокот Disney The Lion King Simba. Напр...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Забавувај се секој ден со двојната кочија и привезокот на Disney. Инспириран од приказн...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Излези од твојата школка со нашиот приврзок на Disney The Little Mermaid Enchanted Shel...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави го 30-тиот роденден на Аладин на Disney со колекцијата Disney x Pandora. Овој...
6.045 MKD