Приврзок Disney The Lion King Simba
Приврзок Disney The Lion King Simba
Приврзок Disney The Lion King Simba
Приврзок Disney The Lion King Simba
Приврзок Disney The Lion King Simba
Приврзок Disney The Lion King Simba
Приврзок Disney The Lion King Simba
Приврзок Disney The Lion King Simba

Приврзок Disney The Lion King Simba

Шифра на артикал: 763376C01
Barkod: 5700303126630
Носи го симболот на храброста кога го носиш приврзокот Disney The Lion King Simba. Направен од нашата единствена мешавина на метали со 14к позлата, овој промислено дизајниран приврзок го прикажува легендарниот лик на Disney Simba како младо лавче. Со жлебни линии и детали од емајл во бои. Simba има сладок и љубопитен израз на лицето. Идеално парче коешто можеш да го додадеш во колекцијата на кој било љубител на Disney, овој приврзок е мал потсетник на невиноста, храброста и семејните врски.
0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Носи го симболот на храброста кога го носиш приврзокот Disney The Lion King Simba. Направен од нашата единствена мешавина на метали со 14к позлата, овој промислено дизајниран приврзок го прикажува легендарниот лик на Disney Simba како младо лавче. Со жлебни линии и детали од емајл во бои. Simba има сладок и љубопитен израз на лицето. Идеално парче коешто можеш да го додадеш во колекцијата на кој било љубител на Disney, овој приврзок е мал потсетник на невиноста, храброста и семејните врски.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Емајл
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Забавувај се секој ден со двојната кочија и привезокот на Disney. Инспириран од приказн...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 762956C01
Носи ги твоите омилени со приврзокна Disney Mickey Mouse и Minnie Mouse Crescent Moon C...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Излези од твојата школка со нашиот приврзок на Disney The Little Mermaid Enchanted Shel...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави го 30-тиот роденден на Аладин на Disney со колекцијата Disney x Pandora. Овој...
6.045 MKD