Приврзок за клучеви Pandora Moments
Приврзок за клучеви Pandora Moments
Приврзок за клучеви Pandora Moments
Приврзок за клучеви Pandora Moments
Приврзок за клучеви Pandora Moments
Приврзок за клучеви Pandora Moments

Приврзок за клучеви Pandora Moments

Шифра на артикал: 399566C00
Barkod: 5700302938982

Носи ги твоите секојдневни клучеви на поинаков начин со приврзокот за клучеви Pandora Moments. Овој сребрен приврзок за клучеви има носач за приврзоци со препознатливата Pandora змиска плетка на кој може да се додадат најмногу до три приврзоци, висечки приврзоци или приврзоци за ѓердан. Приврзокот за клучеви има и мала висечка плочка со Pandora лого. Нека твојот ден заблеска со приврзокот за клучеви создаден за твоите омилени приврзоци кои кажуваат која си ти и го персонализираат твојот стил.

0 МКД
3.510 МКД
3.510 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за клучеви
Камења Без камења
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро

Носи ги твоите секојдневни клучеви на поинаков начин со приврзокот за клучеви Pandora Moments. Овој сребрен приврзок за клучеви има носач за приврзоци со препознатливата Pandora змиска плетка на кој може да се додадат најмногу до три приврзоци, висечки приврзоци или приврзоци за ѓердан. Приврзокот за клучеви има и мала висечка плочка со Pandora лого. Нека твојот ден заблеска со приврзокот за клучеви создаден за твоите омилени приврзоци кои кажуваат која си ти и го персонализираат твојот стил.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Персонализирај ја твојата торба со Pandora Moments приврзокот за приврзоци со средна го...
5.655 МКД
Sačuvano u omiljne
Избери модерна асиметрија и приврзокот за приврзоци Pandora Moments срце. Овој приврзок...
3.575 МКД
Sačuvano u omiljne
Персонализирај ја својата торба со малиот Pandora Moments приврзок за приврзоци за торб...
4.940 МКД