Мини висечки привезок Pandora ME Shine me
Мини висечки привезок Pandora ME Shine me
Мини висечки привезок Pandora ME Shine me
Мини висечки привезок Pandora ME Shine me
Мини висечки привезок Pandora ME Shine me
Мини висечки привезок Pandora ME Shine me
Мини висечки привезок Pandora ME Shine me
Мини висечки привезок Pandora ME Shine me
Мини висечки привезок Pandora ME Shine me
Мини висечки привезок Pandora ME Shine me
Мини висечки привезок Pandora ME Shine me
Мини висечки привезок Pandora ME Shine me
Мини висечки привезок Pandora ME Shine me
Мини висечки привезок Pandora ME Shine me

Мини висечки привезок Pandora ME Shine me

Шифра на артикал: 781909C01
Barkod: 5700302986020
Пренеси ја твојата внатрешна сила со мини висечкиот приврзок Pandora ME Illuminate Me, украсен со сини синтетички кристали и храбар емајл во бестрашна боја која се менува од портокалова во црвена. Молња е симбол на креативност, сила и интуиција. Овој мини висечки приврзок е направен за стилизирање на конектори за стилизирање на Pandora ME кои се отвораат и носат на белегзии, ѓердани, прстени и карики.

Pandora Me

Може да се носи само со артикли од Pandora ME

0 MKD
1.138 MKD
1.138 MKD
Заштеда: 0 MKD
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Пренеси ја твојата внатрешна сила со мини висечкиот приврзок Pandora ME Illuminate Me, украсен со сини синтетички кристали и храбар емајл во бестрашна боја која се менува од портокалова во црвена. Молња е симбол на креативност, сила и интуиција. Овој мини висечки приврзок е направен за стилизирање на конектори за стилизирање на Pandora ME кои се отвораат и носат на белегзии, ѓердани, прстени и карики.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Емајл
Камења Кристал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Чувај ја среќата на твоја страна кога го носиш приврзокот Pandora ME Lucky Ladybird Min...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Испрати директна њубовна порака со помош на мини висечки приврзок Pandora ME љубовна ...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Инспириран од поп арт движењето овој мини висечки приврзок Pandora ME Среќно капаче пре...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Пренеси ги твоите омилени емоџи од тастатурата на твојот накит со мини висечкиот приврз...
1.138 MKD