Висечки приврзок Рак кој свети во темница
Висечки приврзок Рак кој свети во темница
Висечки приврзок Рак кој свети во темница
Висечки приврзок Рак кој свети во темница
Висечки приврзок Рак кој свети во темница
Висечки приврзок Рак кој свети во темница
Висечки приврзок Рак кој свети во темница
Висечки приврзок Рак кој свети во темница
Висечки приврзок Рак кој свети во темница
Висечки приврзок Рак кој свети во темница

Висечки приврзок Рак кој свети во темница

Шифра на артикал: 792700C01
Barkod: 5700303046853.00
Домот е чувство кое го носите со себе - прашајте го нашиот мал рак. Приврзокот од рак кој свети во темнина е изработен од сребро и има симпатичен рак со реални детали и спирална школка со рачно нанесена сина емајл со точки што свети зелено во мракот. Приврзокот беше оживеан со блескави камења на очите, канџите и алка. Самохраните ракови наоѓаат лушпа што им станува дом и кога ќе ја надраснат лушпата, се преселуваат во нова. Таа го носи овој приврзок како симбол на удобноста и безбедноста на домот и нашата способност да го задржиме тоа чувство во нас додека се менуваме и растеме.

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Домот е чувство кое го носите со себе - прашајте го нашиот мал рак. Приврзокот од рак кој свети во темнина е изработен од сребро и има симпатичен рак со реални детали и спирална школка со рачно нанесена сина емајл со точки што свети зелено во мракот. Приврзокот беше оживеан со блескави камења на очите, канџите и алка. Самохраните ракови наоѓаат лушпа што им станува дом и кога ќе ја надраснат лушпата, се преселуваат во нова. Таа го носи овој приврзок како симбол на удобноста и безбедноста на домот и нашата способност да го задржиме тоа чувство во нас додека се менуваме и растеме.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Животни и миленици
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Oвој комплексен црвен висечки приврзок Eternity Circle е неизоставен за твојата колекци...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој комплексен бел висечки привезок Eternity Circle е задолжителен за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој комплексен зелен висечки привезок Eternity Circle е неизоставен инфинити приврзок ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој комплексен Clear Eternity Circle висечки приврзок е незаменлив за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој сложен морско аква-син Eternity Circle висечки приврзок е неизоставен инфинити при...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен виолетов Eternity Circle висечки приврзок е задолжителен infinity приврзок ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ги првите знаци на пролетта со нашиот привезок од цвет од цреша. Рачно нанесен...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Отклучи ја твојата љубов со срцето приврзок со клучеви. Овој дводелен привезок има блес...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Чувај го она што го сакаш блиску до твоето срце во приврзокот медањон што може да се от...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот приврзок плишано мече е направен од ѕвездена прашина и љубов. Овој екстра-специ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Блескавите сини камења и емајлот се здружуваат во приврзокот на вртење на висната блеск...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот приврзоксо блескави разделливи ангелски крилја подигнува и инспирира. Дизајниран...
4.030 MKD