Висечки приврзок Опалесцентно зелено палма дрво
Висечки приврзок Опалесцентно зелено палма дрво
Висечки приврзок Опалесцентно зелено палма дрво
Висечки приврзок Опалесцентно зелено палма дрво
Висечки приврзок Опалесцентно зелено палма дрво
Висечки приврзок Опалесцентно зелено палма дрво
Висечки приврзок Опалесцентно зелено палма дрво
Висечки приврзок Опалесцентно зелено палма дрво

Висечки приврзок Опалесцентно зелено палма дрво

Шифра на артикал: 793352C01
Barkod: 5700303126593
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено палма дрво. Овој приврзок од чисто сребро во облик на палма содржи опал креиран во лабораторија, со блескав спектар на зелени и сини нијанси на едната страна. Од другата страна, подигнатото срце е поставено внатре во изрежената рамка. Закривена основа на палма дрво е испрекината со светкави камчиња. Потполни го секој изглед со овој тропски приврзок за доза на островската енергија и добро чувство било каде и било кога.
0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено палма дрво. Овој приврзок од чисто сребро во облик на палма содржи опал креиран во лабораторија, со блескав спектар на зелени и сини нијанси на едната страна. Од другата страна, подигнатото срце е поставено внатре во изрежената рамка. Закривена основа на палма дрво е испрекината со светкави камчиња. Потполни го секој изглед со овој тропски приврзок за доза на островската енергија и добро чувство било каде и било кога.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Природа и небесни тела
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Висечки приврзок Слон од сино Мурано стакло претставува шарена ода за величенственото с...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг е задолжителен приврзок со симб...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Eternity круг во боја на мед е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Розев Eternity круг е задолжителен во секоја колекција. Из...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Син Eternity круг е задолжителен приврзок со знак на беско...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Пролетен зелен Eternity круг е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Црвен Eternity круг е задолжителен приврзок со симбол на б...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој комплексен бел висечки привезок Eternity Circle е задолжителен за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој комплексен Clear Eternity Circle висечки приврзок е незаменлив за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен виолетов Eternity Circle висечки приврзок е задолжителен infinity приврзок ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ги првите знаци на пролетта со нашиот привезок од цвет од цреша. Рачно нанесен...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Подари гест на љубов со црвено срце и двоен привезок од клучалката. Овој сребрен привез...
4.030 MKD