Висечки приврзок срце и стрела со проѕирни циркони и црвено Murano стакло
Висечки приврзок срце и стрела со проѕирни циркони и црвено Murano стакло
Висечки приврзок срце и стрела со проѕирни циркони и црвено Murano стакло
Висечки приврзок срце и стрела со проѕирни циркони и црвено Murano стакло
Висечки приврзок срце и стрела со проѕирни циркони и црвено Murano стакло
Висечки приврзок срце и стрела со проѕирни циркони и црвено Murano стакло
Висечки приврзок срце и стрела со проѕирни циркони и црвено Murano стакло
Висечки приврзок срце и стрела со проѕирни циркони и црвено Murano стакло

Висечки приврзок срце и стрела со проѕирни циркони и црвено Murano стакло

Шифра на артикал: 793085C01
Barkod: 5700303092690

Приврзок за сите заљубени срца! Murano стакло црвено срце и приврзок со стрела има црвено срце изработено од Murano стакло, удрено со стрелата на Купидон направена од чисто сребро. Стрелката го испишува зборот „љубов“ низ стаклото, а „о“ формира форма на срце за разигран допир. Ред проѕирни кубни циркони додаваат сјај. Подарете го како забавен и сладок гест на љубов на оној кој го поседува вашето срце.

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Приврзок за сите заљубени срца! Murano стакло црвено срце и приврзок со стрела има црвено срце изработено од Murano стакло, удрено со стрелата на Купидон направена од чисто сребро. Стрелката го испишува зборот „љубов“ низ стаклото, а „о“ формира форма на срце за разигран допир. Ред проѕирни кубни циркони додаваат сјај. Подарете го како забавен и сладок гест на љубов на оној кој го поседува вашето срце.

Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Љубов
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Стакло
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Oвој комплексен црвен висечки приврзок Eternity Circle е неизоставен за твојата колекци...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој комплексен бел висечки привезок Eternity Circle е задолжителен за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој комплексен зелен висечки привезок Eternity Circle е неизоставен инфинити приврзок ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој комплексен Clear Eternity Circle висечки приврзок е незаменлив за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој сложен морско аква-син Eternity Circle висечки приврзок е неизоставен инфинити при...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен виолетов Eternity Circle висечки приврзок е задолжителен infinity приврзок ...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ги првите знаци на пролетта со нашиот привезок од цвет од цреша. Рачно нанесен...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Отклучи ја твојата љубов со срцето приврзок со клучеви. Овој дводелен привезок има блес...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Чувај го она што го сакаш блиску до твоето срце во приврзокот медањон што може да се от...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот приврзок плишано мече е направен од ѕвездена прашина и љубов. Овој екстра-специ...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Блескавите сини камења и емајлот се здружуваат во приврзокот на вртење на висната блеск...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашиот приврзоксо блескави разделливи ангелски крилја подигнува и инспирира. Дизајниран...
4.030 MKD