Приврзок детелина со четири листа , срце и потковица
Приврзок детелина со четири листа , срце и потковица
Приврзок детелина со четири листа , срце и потковица
Приврзок детелина со четири листа , срце и потковица
Приврзок детелина со четири листа , срце и потковица
Приврзок детелина со четири листа , срце и потковица
Приврзок детелина со четири листа , срце и потковица
Приврзок детелина со четири листа , срце и потковица
Приврзок детелина со четири листа , срце и потковица
Приврзок детелина со четири листа , срце и потковица

Приврзок детелина со четири листа , срце и потковица

Шифра на артикал: 792755C01
Barkod: 5700303060309
Држи ја среќата блиску со приврзокот со тролиста детелина, срце и потковица. Овој сребрен приврзокот има три различни симболи на среќа, вклучувајќи детелина со четири листа, срце и потковица. На срцето е изгравиран зборот „Сестринство“. Потковицата свети со проѕирна кубна цирконија, срцето блеска со бел опал создаден во лабораторија, а детелината има кралски зелени кристали. Носи го овој приврзокот Pandora Moments како симбол на среќа и заштита или подари го на некој за кој длабоко се грижите
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
 • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Држи ја среќата блиску со приврзокот со тролиста детелина, срце и потковица. Овој сребрен приврзокот има три различни симболи на среќа, вклучувајќи детелина со четири листа, срце и потковица. На срцето е изгравиран зборот „Сестринство“. Потковицата свети со проѕирна кубна цирконија, срцето блеска со бел опал создаден во лабораторија, а детелината има кралски зелени кристали. Носи го овој приврзокот Pandora Moments како симбол на среќа и заштита или подари го на некој за кој длабоко се грижите
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Семејство и пријатели
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено п...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Висечки приврзок Слон од сино Мурано стакло претставува шарена ода за величенственото с...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг е задолжителен приврзок со симб...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Eternity круг во боја на мед е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Розев Eternity круг е задолжителен во секоја колекција. Из...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Син Eternity круг е задолжителен приврзок со знак на беско...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Пролетен зелен Eternity круг е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Црвен Eternity круг е задолжителен приврзок со симбол на б...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој комплексен бел висечки привезок Eternity Circle е задолжителен за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој комплексен Clear Eternity Circle висечки приврзок е незаменлив за твојата колекциј...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Oвој сложен морско аква-син Eternity Circle висечки приврзок е неизоставен инфинити при...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен виолетов Eternity Circle висечки приврзок е задолжителен infinity приврзок ...
2.665 MKD