Pandora ME мини висечки приврзок Ѕвезда
Pandora ME мини висечки приврзок Ѕвезда
Pandora ME мини висечки приврзок Ѕвезда
Pandora ME мини висечки приврзок Ѕвезда
Pandora ME мини висечки приврзок Ѕвезда
Pandora ME мини висечки приврзок Ѕвезда
Pandora ME мини висечки приврзок Ѕвезда
Pandora ME мини висечки приврзок Ѕвезда

Pandora ME мини висечки приврзок Ѕвезда

Шифра на артикал: 793370C01
Barkod: 5700303126371
Внеси здив од космичката енергија во својот изглед со Pandora ME мини висечки приврзок Ѕвезда. Овие осум ѕвезди од стерлинг сребро имаат пет светкави камчиња и микроперли на едната страна, со примерок на микроперли на позадината. Како симбол за обнова, соништа и светла водилка, оваа ѕвезда може да поприми кое било значење кое ќе го дадеш ти или саканата личност. Може да се обликува само на кариките коишто можат да се отвораат.
Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Внеси здив од космичката енергија во својот изглед со Pandora ME мини висечки приврзок Ѕвезда. Овие осум ѕвезди од стерлинг сребро имаат пет светкави камчиња и микроперли на едната страна, со примерок на микроперли на позадината. Како симбол за обнова, соништа и светла водилка, оваа ѕвезда може да поприми кое било значење кое ќе го дадеш ти или саканата личност. Може да се обликува само на кариките коишто можат да се отвораат.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Одбери Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина како симбол за убавина и моќ....
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога го носиш Pandora ME мини висечкиот приврзок Зелена чакра во о...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Мини приврзокот Pandora ME Cupid е нов поглед на винтиџ романса и носталгија. Мал сребр...
2.405 MKD
Sačuvano u omiljne
Најди го совршениот пар Pandora ME Heart Hole Keyhole. Овој сребрен приврзок се одликув...
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Пронајдете го вашиот натпревар за Pandora ME Mini Pendant Key. Овој сребрен привезок со...
1.300 MKD
Sačuvano u omiljne
Љубовта нема граници кога го носиш приврзокот Pandora ME Black Chakra Heart Mini Dangle...
1.950 MKD