Прстен Бајковита Тијара
Прстен Бајковита Тијара
Прстен Бајковита Тијара
Прстен Бајковита Тијара

Прстен Бајковита Тијара

Шифра на артикал: 196226CZ
Barkod: 5700302586763
Создадете кралска врска со овој рачно доработен прстен во форма на тијара, изработен во сребро 925 и украсен со проѕирни циркони. Може да биде нежен или моќен, зависно од начинот на кој ќе го комбинирате.
Водич на големини
Водич на големини
Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Создадете кралска врска со овој рачно доработен прстен во форма на тијара, изработен во сребро 925 и украсен со проѕирни циркони. Може да биде нежен или моќен, зависно од начинот на кој ќе го комбинирате.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Додадете му малку отменост на Вашиот изглед со прстенот Светкаво релјефно срце,инспирир...
5.785 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Додадете му малку отменост на Вашиот изглед со прстенот Светкаво сино релјефно срце,инс...
5.785 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Нека вее, вели овој двоен прстен Светкава снегулка. Рачно доработен од сребро 925, прст...
5.785 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Насочете ја силата на небото со овој прстен Полумесечина со перли. Рачно доработен од с...
2.925 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Оставете впечаток со овој Троен Pave прстен со шарка на змиска плетка. Инспириран од на...
6.435 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Оставете впечаток со овој сребрен прстен на кој има голем цвет бела рада. Со светкавата...
3.835 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Внесете ја во Вашиот стил моќта на цвеќето со овој цветен прстен инспириран од круни Тр...
5.785 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дел од Purely Pandora колекцијата, овој прстен дава илузија на три нанижани прстени, со...
5.785 МКД
Veličina
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Блескав и грациозен, нашиот сребрен прстен со ангелски крилја и циркон Ви помага да ја ...
3.185 МКД
Veličina
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Славете го духот на љубовта со впечатливиот прстен кој истовремено е елегантен и софист...
4.485 МКД
Veličina
54
56
50
52
Sačuvano u omiljne
Внесете ја едноставноста на модерната софистицираност во Вашиот стил со накит кој е спо...
4.485 МКД
Veličina
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Како што сончевите зраци се шират и го осветлуваат небото во сите насоки, така блеска и...
2.568 МКД
Veličina
50
52
54
56
string(0) ""
string(0) ""