Отворен прстен Pandora ME Goals
Отворен прстен Pandora ME Goals
Отворен прстен Pandora ME Goals
Отворен прстен Pandora ME Goals
Отворен прстен Pandora ME Goals
Отворен прстен Pandora ME Goals
Отворен прстен Pandora ME Goals
Отворен прстен Pandora ME Goals

Отворен прстен Pandora ME Goals

Шифра на артикал: 191893C00
Barkod: 5700302986563
Омилено парче кога твојот изглед го симболизира постигнувањето на сите цели. Ова впечатливо сребрено парче го има зборот „Goals“ на линијата што продолжува во прстенот. Носи го како потсетник да верувате во себе и да можете да ги постигнете сите твои цели. Имајте на ум: ако се обидеш да го преобликуваш отворениот прстен, ќе го оштетиш.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
Pandora Me

Може да се носи само со артикли од Pandora ME

Proveri dostupnost
  • 52
  • 54
  • 56
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Омилено парче кога твојот изглед го симболизира постигнувањето на сите цели. Ова впечатливо сребрено парче го има зборот „Goals“ на линијата што продолжува во прстенот. Носи го како потсетник да верувате во себе и да можете да ги постигнете сите твои цели. Имајте на ум: ако се обидеш да го преобликуваш отворениот прстен, ќе го оштетиш.
Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Pandora ME collection
Компатибилност Pandora ME
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Завиткај се во блескав стил со блескавиот прстен што се преклопува. Овој сребрен прстен...
5.785 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Искра во бојата со Sparkling Herbarium Cluster Ring. Со вештачки кристали во облик на ц...
5.785 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Однеси ја твојата Signature колекција на следното ниво со Pandora Signature Logo & Pavé...
5.135 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Канализирај ги најскриените ќошиња на океанот со нашиот прстен на Disney The Little Mer...
3.835 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Нашиот отворен прстен Sparkling Herbarium е инспириран од вечната убавина на природата....
5.135 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Откриј ја магијата во секое време со нашиот Disney Ѕвончица со блескав сјај. Рачно дора...
3.835 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Насочи ја животодавната енергија на љубовта со нашиот прстен Pavé Signet со срце со бле...
4.485 MKD
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Однеси ја секоја комбинација на следното ниво со прстенот од три сини правоаголни блеск...
6.435 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Две блескави ѕвезди се здружуваат на нашиот нов Twinkling Shooting Star Ring, симболизи...
2.535 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Софистицирана доработка за секоја комбинација. Доработени од сребро, логото на Pandora ...
5.785 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Внеси префинетост во секоја комбинација со ретро прстенот Три камчиња. Рачно доработен ...
2.893 MKD
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Парче кое ќе го издржи тестот на времето, гламурозниот прстен Светкав камен претставува...
3.835 MKD
Големина
50
52
54
56
58
60