Прстен Disney The Little Mermaid Ursula
Прстен Disney The Little Mermaid Ursula
Прстен Disney The Little Mermaid Ursula
Прстен Disney The Little Mermaid Ursula
Прстен Disney The Little Mermaid Ursula
Прстен Disney The Little Mermaid Ursula
Прстен Disney The Little Mermaid Ursula
Прстен Disney The Little Mermaid Ursula
Прстен Disney The Little Mermaid Ursula
Прстен Disney The Little Mermaid Ursula

Прстен Disney The Little Mermaid Ursula

Шифра на артикал: 192697C01
Barkod: 5700303047430.00

Канализирај ги најскриените ќошиња на океанот со нашиот прстен на Disney The Little Mermaid Ursula. Инспириран од мистериозната моќ на Ursula, овој прстен се одликува со сјајен виолетов лакиран вештачки бисер поставен помеѓу два сребрени нишки. Блескавите камчиња и микромонистите долж едната страна на прстенот ја прекршуваат светлината како сонцето што блеска на брановите.

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
Proveri dostupnost
 • 52
 • 54
 • 56
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Канализирај ги најскриените ќошиња на океанот со нашиот прстен на Disney The Little Mermaid Ursula. Инспириран од мистериозната моќ на Ursula, овој прстен се одликува со сјајен виолетов лакиран вештачки бисер поставен помеѓу два сребрени нишки. Блескавите камчиња и микромонистите долж едната страна на прстенот ја прекршуваат светлината како сонцето што блеска на брановите.

Карактеристика Вредност
Категорија Впечатливи прстени
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Напиши што е во твоето срце со рачно напишан љубовен прстен. Овој сребрен прстен го има...
2.665 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Оди тродимензионално со прстенот со двојна лента Pandora Timeless Pavé. Две Pavé лент...
8.125 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Завиткај се во блескав стил со блескавиот прстен што се преклопува. Овој сребрен прстен...
6.045 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Вежбај ја твојаа стилска алхемија со блескавиот прстен на Game of Thrones Dragon “. Ово...
4.030 MKD
Големина
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Однеси ја твојата Signature колекција на следното ниво со Pandora Signature Logo & Pavé...
5.395 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Откриј ја магијата во секое време со нашиот Disney Ѕвончица со блескав сјај. Рачно дора...
4.030 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Насочи ја животодавната енергија на љубовта со нашиот прстен Pavé Signet со срце со бле...
4.680 MKD
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Овој прекрасен прстен во ретро стил ќе го задржите засекогаш. Сребрениот сребрен прстен...
6.045 MKD
Големина
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Однеси ја секоја комбинација на следното ниво со прстенот од три сини правоаголни блеск...
6.760 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Софистицирана доработка за секоја комбинација. Доработени од сребро, логото на Pandora ...
6.045 MKD
Големина
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Прстенот Блескав ореол ќе даде нота на гламур на секоја пригода. Прстенот има впечатлив...
6.045 MKD
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
Избери линеарни слоеви со тројниот прстен Вкрстен паве. Овој сребрен прстен има три лен...
6.045 MKD
Големина
48
50
52
54
56
58
60